Přejít na výpis diskuzí

Karel Rozsypal

OSOBNOST 4.11.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkné vánoce

    Pane Rozsypal, přeji Vám i Vaší dceři krásné vánoční svátky. Vy určitě víte, jaké jsou pro Vás nejkrásnější. Trochu se ostýchám to říct, ale jsem sama a tak jsem si koupila Vaši knihu k Vánocům, protože mi ji dporučila sestřenice. Ještě, že jsem si jí nedala až pod stromek a nečetla jí uprostřed Štědrovečerní noci. Máte můj neskonalý obdiv. Problémy mnohých se pak zdají být problémy jen do určité míry. Také bych chtěla mít tuto sílu. Krásné vánoce pane. *4*
  • Je to nieco

    Som z ciasti Slovenska, kde je viac Madarov, ako Slovakov. Som velmi priestupna vsetkym dobrym vlasnostiam a lubim ludi s velkym charakterom. Pokial som necitala Klarka a ja, mala som iny nazor na vsetky ty veci, ako rodina, vztahy, chlap a zena. Vzpomenuta kniha je ozaj udalostou. Odkedy som knihu citala, nemam klud. Casto vzpominam na Klarku, velmi casto si vzpominam na jej otecka. Ako sa dari, ak to zvadaju. Kniha ozaj vynikajuca. Precitajte si ju. Je to vypoved. Vypoved chlapa, ktory zlada vsetko, co mu zivot prichystal.
  • Kniha

    knizka klarka a ja je opravdu bezprecedentni.nespala jsem pak klidne nekolik noci. prvni kdyz jsem ji cetla a docist musela, druhou kdyz jsem o jejim obsahu premyslela, dalsi noc jsem se k ni vratila a pak o ni znova uvazovala.vyslo mi, ze je to pribeh velke sily a moralky. opravdu prectete a pan autor ma muj obdiv a jak se divam, nejen jen muj. *4*
  • Tak trochu horor

    Knihu jsem četla. Vynikající, netradiční a tak trochu hororová. Napsaná však vyjímečně, včetně řazení událostí a stylu.
  • Přečtěte to

    Kniha o které se zde píše mi přišla do rukou hned poté, co mi ji půjčila sestra, které byla zase doporučena jejími kolegyněmi. Co dodat; Popis hořkého období, téměř laboratorní odvážení všech ingrediencí, jako smutek, beznaděj, naděje, oběť. Autor však nenechává čtenáře pouze napospas těmto pocitům a dávkuje také málokdy vídaný způsob humoru, přestože je zjevné, jak plný bolesti musí být. Připojuji se k výše uvedeným příspěvkům a knihu vřele doporučuji.Přečtete ji jedním tahem.
  • Doporučuji

    Nezbývá, než souhlasit s ohlasy na knihu Klárka a já. Strhující děj, napsáno neopakovatelným jazykem. Kniha vynikající a možná událost sezóny. Snad nezapadne. Byla by to škoda.
  • Potvrzuji

    Jsem ráda, když je zde potvrzováno to, co si také myslím. Vyjímečná kniha. A jak vidno, pan autor je charizmatem bohatý pán.
  • Klárka a já

    I já jsem četla knížku Klárka a já a musím jenom souhlasit s předchozím příspěvkem.Kniha mě zaujala nejen jako životní příběh, ale i stylem, jakým je napsaná.(Prostě vyjímečná).Zaslouží si publicitu a své čtenáře si jistě najde.
  • Ještě o něm uslyšíme.

    Doporučuji všem knihu Klárka a já. Popis prožitků autora z jednoho velmi neklidného úseku života, je tím nejlepším, co jsem v poslední době četla. Snad nebudu indiskrétní, když také sdělím, že autor píše blog další a snad zůstane věrný tradici, nejdříve internetový zápisník, pak kniha. O autorovi ještě uslyšíme.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit