Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prezident E.Beneš varoval český národ před prolomením svých
    dekretů, varoval před tzv. "čekými vlastenci", kteří budou zrazovat
    český národ a zaprodávat jej Němcům. To nebezpečí nyní hrozí v podobě
    "knížete", který byl iniciátorem Havlovy omluvy Sudetským Němcům za
    odsun. Zvažujte dobře a volte, prosím, menší zlo, ať se Masaryk nemusí
    v hrobě obracet.
    • myslím, že Masaryk už se v hrobě dávno rozložil *1*
  • pecan lítá po diskuzích...
    je lepší si přečíst knížku,než chodit na stránky kde nikdo na nic nereaguje. *3* *5*
  • No a taky nezapomeńte na sudety...určite nemalá část z vás má u hranic domy a chalupy, vážně chcete aby se tohle téma otevřelo? Zeman němce pošle do p....e ale kníže by mohl vyjednávat a to by bylo zlé...hodně zlé....proč si myslíte že si němci a rakušáci přejí aby u nás vyhrál Schwarzenberg...
    • sPRÁVNĚ VOLTE zemana, jinak přijdete o všechno
  • První dáma neumí český jazyk. Dále jeho tchán spolupracoval s náckama a nakonec to nejdůležitější, je součástí této vlády.Jde mu jen oto aby se dostal k majetkům a o prolomeni dekretu.Proto ma podporu u našich sousedů Německo, Rakousko.
    • Myslím, že jako prezident nemá žádné pravomoce a vůbec o majetku a prolomení Benešových dekretů nemůže rozhodovat.O tom snad rozhoduje vláda.
    • skurvissime chce se mi s tebe *11* *16* *16* *16* *16*
  • Jak může být prezidentem člověk, kteý ani nezná slova naší hymny,Šlechta bohatla z otrocké práce, proto by zpětně měla odškodnit potomky poddaných a nevolníků kteří zadarmo pod pičem drábů dřeli.Proč by se měly odškodňovat jen zločiny komunismu a ne zločiny feudalismu?
  • Sláva,konečně národ pochopil že pan Kalousek to myslí s námi dobře a zvolili jsme si jeho maskota.
  • Karel na Hrad!!!
    tak opět v historii české země Karel,jako Karel IV. pro čechy hodně udělal a znamenal, tak i ted´očekáváme, že pan Schwarzenberg je ten správný čestný člověk,kterého bychom rádi v této úloze viděli.
    • Vy o historii naší země opravdu moc nevíte, že Rozálko. No, možná byste měla vědět, že Schwarzenbergové jsou rakouským šlechtickým rodem, který získal své rozsáhlé statky za služby nenáviděným Habsburkům a to po 30 - leté válce (možná Vám něco říká pojem "Bílá Hora"). Takže za Vaše srovnání Karla Schwarzenberga s Karlem IV, který byl skutečným a autentickým a po matce přímým potomkem českého vládnoucího rodu Přemyslovců se jistě ještě teď Karel IV obrací v hrobě.
      S pozdravem Milan
  • Ano, huráááá, konečně se zase probudila inteligence tohoto národa před dělnickým póvlem, který tuto zemi nechal totálně zdevastovat a ekonomicky ji navrátil do doby kamenné. Jedině návrat k dřívějším hodnotám pomůže tuto zemi postavit se na vlastní nohy. Tím nemyslím komunistickou dobu temna, kde vládly vrazi, estébáci a lidé na to již velmi rychle zapomněli, ale láska ke svému bližnímu, k víře a duchovním hodnotám. Nenávist člověka k člověku, zlost, závist, touha po dobytých statcích jsou moderním trendem dnešní doby a také cesta do pekel. Volím Karla a jsem na to hrdý, Zemanů, Špidlů, Grossů a jiné levičácké lůzy tu už bylo dost!!!
    • Martina! Váš příspěvek jsem si pozorně přečetla a tak nějak to také vidím. Myslím, že volit Karla nám neuškodí zdaleka tak, jak politika za posledních 20 let. Divím se, že lidi tak vytáčí volba Schwarzenberga, který je původem šlechtic s majetkem a tak málo jim vadí zbohatlíci posledních let, kteří jsou možná mnohonásobě bohatší než on. Když vůbec nic, tak je to člověk který má čitelnou minulost, víme mnohé o jeho předcích o rodině ze které vzešel a jaké hodnoty vyznává. Čím jsem starší, jsem přesvědčená, že výchova v rodině a hodnoty, které nám byly výchovou předávány se na nás podepíší na celý život. Takže volím Karla a vím co dělám. Ostatní řeči jsou k ničemu.
    • Jestli se probudila inteligence, tak Vy do ní nepatříte! Co se týká touhy po dobytých statcích, tak se zeptejte p. Schwarzenberga jakými právními triky získal majetek obou dvou rodových větví na úkor pí.Petzoldové. A zamyslete se nad tím, jestli by p. Schwarzenberg bez svého majetku a postavení, s dokončenou střední školou - nebyl náhodou pro Vás také tím dělnickým póvlem a lůzou!! Co se týká vrahů, tak si zjistěte jak zemřel p. Kašák (příbuzný p. Kalouska)a komu prospěla jeho smrt nejvíce.
      S pozdravem Milan
  • ne,ne,ne Žádný hrabě,žádný Kalousek,kterého tahle volba posílí a žádné prolomení Benešových dekretů,nejsou blbost hrabě,blbost je to pro vás jde o vaše majetky už nechci zem FOR SALE
  • Český národ si bohužel umí jen stěžovat a kritizovat ostatní, a to přitom nikdo není bez chyby. Já jsem ráda, že ač jsme malá země máme světově uznávané osobnosti, mezi které patří i pan Schwarzenberg, ať bude našim prezidentem nebo ne. A to, že není vysokoškolsky vzdělaný pro mě nic neznamená. Schopnosti a inteligence se neměří podle počtu dosažených titulů.
    • Text Vašeho příspěvku *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit