Přejít na výpis diskuzí

Karel Schwarzenberg

OSOBNOST 15.10.2010 
451 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Loutka Bildebergu!
  • Pane tzv. kníže, nedělejte se ještě více směšným než jste a dejte už pokoj. Buďte rád, že vám spadl do klína ne malý majetek, něco přidají katoličtí pohlaváři, tak si užívejte a dejte tomuto národu klid. Stejně žijete tak odtrženě od normální životní reality, že nemůžete o normálním životě normálních lidí vůbec nic vědět. Pa pa a nadoneviděnja.
  • Díky bohu, že tento dědoušek už jde od Válu! Naprosto neschopný sudetský hrabě a loutka Kalouska. Rčení udělat Kozla zahradníkem je zde zcela na místě. Co za dobu svého působení udělal pro ČR v zahraničí? Naštěstí ne všichni studenti se nechali zfanatizovat německou ráže HOP09mm při vymývání mozků! Děkujeme odejděte! Mír s Vámi *15*
  • v žádném případě to co napsal nakej nevzdělanej člověk neni pravda karel schwarzenberg by nejlépe zvládnul uřad prezidenta , karel schwarzenberg bude dlouho žít , protože o sebe dbá *4* vždyt ted na svuj věk vypadá moc dobře , kdežto ze zemanem to de z kopce , moc kouří a chlastá , a karel schwarzenberg ho určitě přežije , vždyt ted vypadá karel o nejméně 19let mladší než zeman , tak karla laskavě přestante uražet ani ho tim nenaštvete protože je rozumní a velice vzdělaný člověk , jediný karel schwarzenberg by nejlépe prezentoval českou republiku , a moc si přeji aby se na příští volbu prezidenta opět kandidoval karel schwarzenberg a vyhrál , je nejlepší , lidi proberte se *16* a volte karla , a nepište karlovi pomlouvačné a zle věty , ty pište zemanovi , zeman je zlo a jsem velice zklamán že zeman je prezident , nejlepšim prezidentem by byl karel schwarzenberg
    • Muck muck,ty máš určitě doma plakát Karla a každý den mu dávaš pusinku jak to moc žereš vid.
      • SOUHLAS!!! *1* *1*
  • Kníže jeden šišlavej, sbal si všecky věci a táhni z ČR!!! Nikdo tu o tebe nestojí!! Pardon, tví voliči a fanoušci tě milují k zbláznění *1* . Ale věř mi knížátko, že min. 75 % obyvatel ČR tě tu nechce, takže bys měl pěkně podat demisi a přenechat to mladším, vždyť za chvíli chcípneš! *1* *1* *1*
    • Mluví z Vás zlo, neznalost věcí, nevzdělanost. Panu Schwarzenbergovi nesaháte ani po paty a tykáte mu. Smutné je, že lidí jako jste vy je spousta a bohužel podpořili Zemana a ten naší vlasti dělá ostudu.
      • Máte pravdu. Socializmus udělal z hodně lidí loutky které se naučili na vše nadávat, ale když jim dáte konkrétní úkol k vyřešení mimo jejich profesi, tak to po..rou. Jako celá socka demokratická. Schwarzenberg spravuje zděděný majetek bez potíží, takže nevím proč by nemohl dostat do stejného stavu zdevastovanou ČR. Socky a odpadlíci z KSČ tzv. ODS dokázali že umí jen krást.
      • On není žádná NOBLESA!!! Já se diví, že ještě neslintá!!! A Schlafenberg jeho hluboko pod mojí úrovní, a vypadá taky jako úchyláááak s tím knírkem, brrr!!!
  • Naprosto souhlasim s panem. Jedine pan Schwarzenberg ma na to jak s noblesou a nadhledem jemu vlastnim zatavat urad prezidenta. Zeman je pouze ostuda. Po par mesicich sesel pred ocima a zestarl nejmene o deset let protoze na to NEMA.
  • dobrý den pane schwarzenbergu , jsem váš velký obdivovatel , a moc mě mrzí že jste se nestal prezidentem, moc sem si vás oblíbyl při přímé volbě prezidenta , takových lidí jako jste vy je moc málo, a je to strašná škoda, na svuj věk vypadáte velice dobře , typl bych vám maximálně 60let zeman vypadá aspon o 16let starší než jste vy , mrzí mě že je on prezidentem , nechápu jak ho lidé mohly volit , sledoval jsem vaše debaty , a vy jste mluvit moc inteligentně a rozumně ale zeman ten mluvil na urovni 15letého kluka , zeman by byl dobrej prezident ale akorát hospod a hospodářského družstva ale český prezident byste byl samozřejmě lepší vy , moc vás prosím až bude příští volba prezidenta kandidujte , *5* , mýmu dědovi je 84 a je na tom zdravotně hodně dobře *4* , nenechte aby česko vedl člověk který na to nemá , jako zrovna v tuhle dobu, vy jediný karle na to máte , přeji vám hodně krásných a štastných dní , a zamyslete se nad tím co sem napsal fakt moc prosím , nashledanou , volim karla je nejlepší *4* *4*
    • Z Vaší přízně, bude mít p. Schwarzengerg jistě radost. Z Vašeho pravopisu .... již podstatně méně. Velmi rád mluví o tom, že ho volí jen inteligentní voliči /přiznám se, že mi Váš text do tohoto hodnocení příliš nezapadá/. *3*

      S pozdravem Milan
  • Žbrblavej dědku, táhni už do ....e!!!
    • Zjistil jste si vůbec proč pan kníže špatně artikuluje? Ne? Jste primitiv.
    • Nádherná ukázka české mysli ani se nezmůže na nic lepšího, než na žbrblavej dědku táhni do ......e , chtěl bych vidět vaše životní úspěchy, třeba jako, že jste tak trochu osvobodil evropu od komunismu, pokud jste něco takového dokázal, nebo jste byl v helsinském výboru, tak máte na tyto řeči právo, do té doby jste jen kníže BURAN VON BALÍKOV
    • Fando, Fando... Takhle jednoduše odhalit svou hloupost, jak prozaické...
  • S Havlem si po revoluci nadělili Ježíška-Českou republiku!!!

    Nedivím se, že ho komedianti a režiséři spolu s medialními magnáty podporovali - sem milion, tam dáme hercům speciální fond 500mil., pak zase 10mil. atd..

    Jinak je to špína!
  • Dobrý den. Kdo včera viděl projev presideta v posl. sněmovně tak musí pochopit proč nemůže pan Schwarzenberg dělat presidenta a myslím ani ministra zahraničí. Spícího panáka nepotřebujeme a věkem patří do st. důchodu. Děkuji
    • A kdo viděl projev presidenta u korunováční klenot, tak musí pochopit proč nemůže pan Zeman dělat presidenta
    • Kdo viděl, v jakém stavu si dovolí prezident vylézt na veřejnost a účastnit se slavnostního otevření prezentace korunovačních klenotů tak musel jasně pochopit, že státník z něj rozhodně cítit nebyl. Kolemstojící by jistě mohli povyprávět, co cítili... Tento ožralský arogantní klátivý buran patří do nory na Vysočinu, z které neměl vystrkovat ani ten svůj uhnilý palec!
      • Sdílím Váš názor, ale co nám je to nyní platné? Začínám propadat beznaději a stále myslím na pana prezidenta Havla.
    • Jak můžete psát komentáře, když jste nezvládl ZŠ, nezvládl pravopis?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší