Přejít na výpis diskuzí

Karel Steigerwald

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky Karliku

    Nevím,jestli se na mě budeš pamatovat,a jestli ti mohu -vzhledem k tvé pozici vůči mě- tykat,ale jsem tvůj bývalý spolužák ze základky v Lomnici.Byla to taková tlupa:Staněk,Vokřínek,Ty,a taky já,Pepík Šulc jsem se mezi vás občas vloudil.Vzal jsi nás do Obory kde jste myslím bydleli a mě se to tam moc líbilo.Zkoušel jsem někoho najít na Netu,ale nepochodil jsem.Já bydlím hodně let na Kladně,ale do Lomnice se občas zajedu podívat a zavzpomínat.Asi sem tento příspěvek nepatří,ale snad si i ty občas zavzpomínáš.Přeji ti hodně sil do další tvojí práce a hlavně pevné nervy.Ty ale asi už máš vytrénované při kontaktu s tolika lidmi s různými názory.Jestli budeš mít čas a hlavně chuť se mi pár slovy ozvat,budu moc rád.Promiň,ale jinde jsem se na Tebe pochopitelně nedostal.Měj se hezky.Josef.
  • nikdo nás nezradil

    Nemohu souhlasit s obsahem Vašeho příspěvku ze dne 22.9. 2009.To, že prezident Obama nejspíše zastaví výstavbu radaru v ČR nesouvisí podle mého názoru s vnitropolitickou situací u nás, nýbrž s tím, že si americká administrativa uvědomila,že domělá hrozba raketového útoku ze strany blízkého východu, nebo snad ze strany KLDR není aktuální,ani v budoucnu. Nikdo nemá v dnešní době zájem rozpoutat nějaký celosvětový konflikt, ty časy už jsou dávno pryč,i tehdy se toho obávali, svět je globalizací a různými aliančními a hospodářskými smlouvami sjednocený, tedy alespoń tehdejší nepřátelé bipolárního světa.Samozřejmě to není vina ČR, že se USA rozhodla pravděbodobně nepostavit u nás radar.I kdyby politici a veřejnost byla pro, nemáme na to už jenom proto , že to financují USA a je to jejich projekt žadný vliv.Jak se odvoláváte na volby po roce 45, musím přimomenout, že chápu občany , kteří hlasovali pro KSČ, byla taková nálada, zejména zbůsobená osvobozením rudoarmějci. Zejména však nebýt dohody spojenců, mohli nás osvobodit fakticky američané.To byla největší chyba a já to považuji za stejnou dá se říct zradu jako byla Mnichovská dohoda.Ještě bych chtěl přimomenout, že při vstupu do NATO sem slyšel, že to je nejdůležitější a poslední krok k trvalé bezpečnosti naší země, čemuž opravdu věřím, i tedy po historické zkušenosti z Mnichova.Tedy výstavba radaru nebyla v naší moci, jak říkáte,tak by se rozhodli pouze američané, navíc by výstavbu uskutečnili i s přispěním našich politiků, kdyby k výstavbě došlo a nedbali by postoje naší společnosti.S pozdravem Váš čtenář
  • Zabít či nezabít komunisty

    Reaguji na Váš článek v MF Dnes ze dne 21.11.2008 s názvem "S holemi a noži na komunisty" Ač se snažím si Vás vážit za Vaši aktivitu a nejen tu novinářskou, tímto článkem jste to dost přestřelil.Z obsahu článku jste tak "zralý" na trestní oznámení. Ono nestačí, že násilím se řeší romská otázka, to chcete vyvolávat násilné nepokoje vůči cca 14 % občanů /volitelů/ KSČM. Zatím ji nikdo nezakázal !!! Nebo co si myslíte o dnešní "demokratické" mládeži, která si vybíjí svoji energii ne na hřištích, ale násilím na lidech, že to pochopí jinak než jít na komunisty s nožem.Takže se domnívám, že už i Vám došel "ideologický prach" a chcete to řešit vraždami. Nebo si myslíte, že všichni čtenáři pochopili ty Vaše /s prominutím/ bláboly. S HOLEMI a N O Ž I NA KOMUNISTY. Možná by Vám nevadilo, kdyby jste radši napsal nějakou hru a přišel při tom na jiné myšlenky. N Á S I L Í prosím N É É É É É !!! ať je to kdokoliv.
  • Babiččino údolí

    Plně souhlasím se zněním příspěvku, který odeslal autor "Jara" a myslím, že jsem byla pouze jednou z mnohých, komu bylo z Vašich názorů hodně smutno. Pronášet výrok o "vycpání Němcové!!!!" , to je vrchol nevkusu a arogance.
  • Babiččino údolí

    Pane Steigerwalde,dovolte vyjádřit Vám můj obdiv nad tím, že až do vyššího věku se Vám podařilo zachovat si názory hloupého malého kluka (dnešní Vaše vyjadřování v pořadu ČT2), jistě víte, co jste tam pronášel za " moudra". Bylo mi z Vaších názorů špatně. Myslím, že péče o budovy v Babiččině údolí není až tak pochybná věc jak se zdá Vám a srovnávat dům, kde se narodil Gottwald s domem, kde žila naše snad nejslavnější spisovatelka (podle Vás "ňáká" Němcová), svědčí o slabosti ducha a o vskutku "vysoké" inteligenci. Blahopřeji Vám, vytáhl jste se!
  • Paroubek je lepší než kterýkoliv zbohatlík

    Rozhodně,stejně jako většina čtenářů,nemohu souhlasit s názory Steigerwalda,poněvadž pan Paroubek i přes některé své chyby,stojí a hájí práva obyčejných,poctivých lidí a bojuje proti spekulantům a podvodníkům všeho druhu.Bojuje hlavně proti těm,kteří zneužili důvěru občanů,například V.Kožený,Dyba,R.Salzmann a mnoho dalších
  • Poplatky u lékaře

    Reaguji na Váš člának v MF DNES ze dne 27.9.o poplatcích.Všichni píší o pop.u doktora a ještě jsem nečetl,že by někdo k tomu přidal pop.v lékárnách,ty mě zlobí ještě víc.Proč to taky nějak neokomentujete.99 % pacientů,kteří navštívý lékaře,dostane recept a dalších 30 kč odevzdá v lékárně,tak si myslím,že je to ještě horší,než když zaplatím u lékaře.Napište o tom něco do novin,s pozdravem M.H.
  • Komunisty, které?

    Haiku od 23.9.2008 "Komunistické zadarmo jde do voleb".
    Použil jste nesprávný pojem. Ne zadarmo ale komunistické h...o jde do voleb.
    Svého času jsem byl odvlečen do Sovětského Svazu a pravé komunisty znám velice dobře. Jsou to buď analfabeti (úpřimní, ideoví komunisté) anebo lotři a lumpové dělající v tolerantním demokratickém státě svojí karieru. Zákaz nacismu a komunismu (co je totéž)je jediný způsob civilizované existence civilizovaného státu.Nemají co dělat v parlamentu.
  • 1984

    Bravo, pane Steigerwalde. "Kupředu pravá". Fressen, Ficken, Fernsehen!

    A hlavně zvesela.
  • Bacha na Pixu

    K článku o bývalém estébákovi Pixovi jen uvádím,že rodina Pixova má v Putimi docela výsadní postavení. Posuďte sami: příjmení Pixa není moc běžné. Přesto se v zastupitelstvu objevují 3 jeho nositelé: František Pixa, Jaroslava Pixová a Václav Pixa. Mně to opravdu zvláštní připadá. A to navzdory vyjádření současného starosty, že bývalý estébák Pixa je řádným občanem a bývalý starosta Hanuš je největším padouchem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit