Přejít na výpis diskuzí

Karel Voříšek

OSOBNOST 22.4.2009 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Copak to vedení Primy nevidí, že pan Voříšek nasírá diváky? To je pro ně výsměch ze strany moderátora. Pamatuji si časy kdy Prima bojovala o každého diváka. Jestliže se budou moderátoři takto chovat k divákům, tak to můžou rovnou zabalit. Pak si může pan Voříšek říkat "Prima jede ...., do záděle. Zdravím a přepínám.
  • Aktivní svazák kudy chodil, nakonec dokonce členství ve straně - aby si zametl cestičku, udával svoje kamarády... Prostě ukázka typického chcípáčka minulého století, který byl takovým "Mazánkem" z filmu Cesta do hlubin študákovi duše... Přinesl mi ovšem něco pozitivního ! Protože se na tohohle zmetka nemohu dívat, vrátil jsem se k četbě a během "vystoupení" tohoto hajzla si čtu... Je to úplně bezbolestné a Vám všem, kteří ten jeho udavačský ksicht snesete, přeji příjemný večer... Jarda
  • Já Vám teda nefandím. Vadí mi to vaše podlejzání na Primě. Měla jsem ráda zprávy na Primě. Teď s Vámi mě vyloženě vadí a nebaví. Oblíbila jsem si i primácké zprávy, protože jste tam nebyl vy, ale daleko lepší moderátoři. Podle mého názoru jsou daleko lepší moderátoři na Primě než jste vy.
    • Na zprávy na Primě jsme se dívali celá rodina, ale jak je tam Vořech, tak se raději díváme na Novu. Nevím na co si hraje machr.
  • Pane Voříšku fandím vám jste profík,všichni politici byli v KSč jenom otočili kabáty.
  • Karle, drzim Vam palce at se dari na prime!!
  • Pane Voříšku, fandím Vám, přestože TV Nova nemusím. Ale vím, co to je chodit na výslechy STB, odolávat a nezadat si, říct každému, že je na vás kladen nátlak, a být následně od takzv. slušného okolí pojímán jako černá ovce (nebudu se s ním bavit, co kdyby moje dcera přišla o džob v zahraničním obchodě, že). Také jsem veden jako důvěrník, přestože jsem si nezadal a již tehdy jsem STB vyhlásil veřejný boj. Co je to však platné, když následně zjistíte, že všichni lidé, na které jsem se obrátil se žádostí o pomoc, jsou vedeni na pozici agent...
    (někteří z nich jsou dodnes vědecké celebrity, ach Bože, že mám zábrany jmenovat...)
  • Pan Voříšek byl členem KSČ a ti nebyli vhodní jako spolupracovníci STB. Spolupráce pana Voříška s STB je nepravděpodobná. STB často používala dezinformace a používala i jména členů KSČ do svých registrů. Nejdůležitější registry byly zlikvidovány již před listopadem 1989. Současné dochované registry jsou z velké části dezinformace.Je třeba si uvědomit že, STB nebyla žádná amatérská skupina.
    • Pane Antal,co je Vám po tom jestli byl členem KSČ nebo ne?Jak jste se choval Vy nebo jak se chováte nyní?Třeba berete drogy nebo znísilňujete děvčata a to je v pořádku?Tak se starejte o sebe a nechejte Karla v klidu!
  • Asi pan Voříšek někomu překáží a někdo na ten flek chce prosadit někoho např. synovce, kamarádova syna a pod. A nejlíp se Voříška zbaví, když ho nařkne ze spolupráce s STB. Panu Voříškovi bylo v roce 1989 26 let a myslím si, podle sebe, že ho politika vůbec nezajímala. Měl jako mladý kluk úplně jiné zájmy a starosti. Ti co se snažili nacpat do politiky v těch letech a spolupracovali s STB dnes sotva budou dělat zprávaře v nějaké Tv. Ty jsou mezi politickými špičkami tohoto podělaného státečku.Já pana Voříška moc nebaštím, ale taková zhovadilosPE3t je trošku přespříliš. Jestli tedy spolupracoval s STB? Leda tak KULOVÝ!
  • Prosím Vás pane Voříšek o pomoc i Vaši společnost TV NOVA.

    Mile Vás pane Voříšku zdravím.Jelikož pro mne jste nefalšovanou osobností Česka a z fleku bych Vás zvolil za pana presidenta Č.R.,pan president Č.R. Karel Voříšek.Touto cestou Vás zoufale prosím o pomoc i Vaši mediální společnost TV NOVA.Jsem již delší dobu ne vlastní vinou insolventní,soudím se nesmyslně dlouho o můj dům,stal jsem se obětí profesionálních podvodníků,stal jsem se obětí stalkingu lichvářů výběrčích výpalného pro vládu Č.R.,tím i pana predátora Č.R. Václava Klause,který dopustí to,abych já vlastně jeho vinou bez kč byl bez vyplaceného P.I.D. a přišel od jeho nájemných vrahů exekutorů o veškerý majetek.Bych rád prosím Vás uvítal Vaši pomoc a případně celou causu multimediálně medializoval.Kde Vám i celému světu na vlastní oči sdělím podrobnosti s jednacími čísly caus a dokumenty.Víte a hlavně zveřejnění shnilého plísní po odpojení všech zdrojů mého domova.To je majestátem státu,který spíše připomíná Peklo a nikoliv zákonodárný subjekt.Vše máte ode mne tímto povoleno nahrávat,natáčet a fotit.Víte on tyto causy řeší jeden a ten samý soud i causu mého neoprávněně vězněného synovce,ktrého jsem se ryzí pravdou zastal opakovaně u toho soudu před jeho uvěznění i po a tento soud Brno Polní 39,mimo jiné stavba na černo,řeší toto všechno mou likvidací za asistence Ústřední mafie vlády Č.R. psychiatrie k mé degradaci,aby nemuseli pohnout mozkovými závity,pracovat a měli u toho zločince,který je jmenoval a to pana presidenta Č.R. Václava Klause jen další čárku za destrukci mě bezúhonného občana Č.R. otroka a jejich hlavního zdroje potravy.Když toto psychiatrické zákeřné zabití mé osoby zakázanými depotními injekcemi co způsobují halucinace nevyjde,tak mne ta samá inkvizice nechá zabít veřejnou popravou exekucí.Zatím mají obě varianty v placu,ale já Jaroslav Kvasnička nezávislý soudní znalec paranormalit a faktu těm zrůdám vidím nejen až do jejich nenažraných žaludků ale i do jejich lenošných příživnických zadnic.Děkuji Vám předem za kladné vyřízení této mé neodkladné nemilé záležitosti.S.O.S. A VŠECHNY MAJÁKY NA VŠECH MOŘÍCH A OCEÁNECH POHOTOVOST!Váš s pozdravem,,VŠEM A VŠEMU DOBRO"J.K. (volejte viz. můj kontakt:720166491) *4*
  • Karel Voříšek udavač STB

    VOŘÍŠEK Karel - krycí jméno Sláva. registrační číslo 26515
    • Re: Karel Voříšek udavač STB

      a jak to mužeš vedět jsi asi blem blem
      • ...si najdi na netu podrobný informace, a ne jen to málo, co pouští do světa naše pravdomluvná média *15*
        po gymplu vystudoval sice filozofickou fakultu ale jaký obor ? VĚDECKÝ KOMUNISMUS A DĚJEPIS... CO TO JE ???????
        Od roku 1984 byl členem KSČ a od druhého ročníku studií předsedou Fakultního výboru SSM.
        Všechno to jsou veřejné informace...
        ...se divím, že někdo takový může moderovat, i když v této zemi je plno nesprávných lidí na nesprávných místech a v funkcích...
        A´t už příjde ten čas, že se začnou střílet jako škodná :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit