Přejít na výpis diskuzí

Karen McCombie

OSOBNOST4.4.2008 20:42
6 příspěvků

Karen McCombie je současná skotská spisovatelka. Píše knížky pro mládež, zejména pro dívky. Mezi díla, která jsou známá i v ČR, patří například série knih Alice a..., dále také Stella a.... Kniha Sestra co svět neviděl. Jsou to díla ze života puberťaček, které prožívají příhody běžného života.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju knyzky Alice a... uz mi cybi docist jen dva dily strasne me zaujali a bavi me je cist je to nejlepsi kniha kterou sem kdy cetla ael mohlo by byt vice dilu protoze me moc bavi *14* *14* *3* *4*
  • Miluju její knihy *14* četla jsem Alice a.... i Stella a.... a i Sestra co svět neviděl *14* *14* *14*
  • Ja MAM všechny knihy Alice a...! *14* *3* *4* *1*
  • Alice a... :)

Mě strašně zaujala edice Alice a... :)
    Ta byla a je skvělá! Opravdu se moc moc moc povedla! :)
    Edice Stella a... se mi nelíbí. Je dle mě míň povedená.
    A knihu Sestra co svět neviděl jsem nečetla, ale snad to brzy napravím! ;) *3*
  • ..

Mně se líbí série Alice a..., mám většinu dílů doma a četla jsem už všechny kromě dílu Dóóóst dobrý rande. Série Stella a... mě ale nijak zvlášť nezaujala. Sestra co svět neviděl byla dobrá knížka, ale četla jsem i lepší...
  • Karen

Karen je moje nejoblibenější spisovatelka přečetla jsem od ní skoro všechny díly Alice a ... dóóóst
    Já ji prostě zbožňuju je božská *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit