Přejít na výpis diskuzí

Karl Wlaschek

OSOBNOST3.8.2007 15:45
1 příspěvek

Ještě v jeho třiceti letech nic nenaznačovalo tomu, že by se z něj měl stát úspěšný podnikatel. Po večerech se pod pseudonymem Charlie Walker živil jako poměrně úspěšný pianista po barech. Pak ale bleskovou rychlostí vybudoval Billu, síť prodejen, která dnes pokrývá téměř celou střední a východní Evropu. Rakušan s českými kořeny se narodil 4. srpna 1917 ve Vídni. O tom, jak se živil po druhé světové válce, je pojednáno výše. Pak ale v roce 1953 otevřel ve Vídni parfumerii, ve které prodával za diskontní ceny. Od toho byl jen krok k ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poskytnutí investice pro podnikání

Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit