Přejít na výpis diskuzí

Karl Wolf

OSOBNOST 22.10.2007 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • X factor

    Já už se moc těším, až ho uvidím v x factoru *14* Je fajn, že bude v ČR, doufám, že bude mít taky brzy koncert *14* *3*
  • karl

    ahojky taky se wám mooc mooc líbí Karl Wolf ??? *14* *14*
  • Wow

    Vyrůstal ve Spojených arabských emirátech!
  • Tak už jsem to našla

    Za chvíli by se tu mělo objevit, kterého dubna se narodil. A ani to nebylo tak složité najít, stačilo pořádně projet jeho oficiální stránky *14*
    • Re: Tak už jsem to našla

      No nějak dlouho to trvá *7* tak jo je to 18.duben 1979 *3*
  • :-)

    Všechny písničky má hezké, mi se třeba líbí Crazy Girl *14*
  • karl

    jjjj... tak tenhle Karl Wolf je upe sladkej hošan... některý fotky fakt povedený *1* ... a ten jeden song Africa:D:D.. tak snad jich bude časem víc, žejo.. :D;)
    • Re: karl

      Hamčo, souhlas, je upe sladkej a božíí :D Africa je super, to joo :D *1* Jak na Free Radiu, že? :D *4* *8* *15*
  • ESO

    Že byl v esu úplně sladký *14*
    • Re: ESO

      jj byl a úpe moc :)
  • Oficial site ....

    Na jeho oficiálních stránkách jsem u psala,samozřejmě anglicky *14* no a oni mi napsali že mi brzy odpoví tak to jsem zvědavá *3*
    Kdyžtak což asik víte jeho oficial stránka je : www.karlwolf.com
  • Prosím pomocte

    Prosím nevíte někdo, jak se jmenuje původní písnička, ze které je udělaná předělávka Africa? Nebo jen jméno autora původní mp3. Dík moc. *7*
    • Re: Prosím pomocte

      Jmenuje se - to je ale prekvápko! - Africa a v roce 1982 to byl celosvetový jednickový singlový hit americké skupiny Toto. Jinak nejúspesnejsí pecka této kapely z Los Angeles.
      Zdraví Baza
    • Re: Prosím pomocte

      Bobo:
      Originál je ToTo - Africa
  • =pls

    pls nemohly by ste mi nekdo na e-mail napsat kolik mu je ta to nikde nemuzu najit diky mooooc...:-* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit