Přejít na výpis diskuzí

Camila Cabello

OSOBNOST 10.11.2014 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skvělá zpěvačka<3
  • fifti harmon se rospadli preco *9* *9* *9* *13* *13* *13* *13* *16*
  • Miluješ Camilu a nevíš že skoro všichni její fanoušci si myslí že je lesbička ...? :DDDD tak to je teda docela smutný.... a i kdyby byla tak co ..?
    Já jsem dem e nt ...? Já mám jenom oči zlatíčko :) Netřeba mi nadávat :)
    plus respektuju tvůj názor což bys měl/a i ty ten můj, konec konců jsme v demokracii můžu si "mlít" co chci ....
  • Camila je dobrá
  • Camila Cabello je veľmi dobrá speváčka, ma veľmi dobrý a vysoky hlas,no škoda že odišla z Fifth harmony.
    Práveže je veľmi milá k fanúšikom a veľmi jej na nich záleží. Tí ktorý tu píšu o nej zleee veci a hrešia na ňu tak,sú určite namysleny........ určite jej závidia. A čo sa týka Ariany tak ona je tiež velľmi super speváčka takžeee neviem čo ma niekto proti neh.
  • nejaka naivni fanynka shawna, ktera si mysli, ze shawn ji patri a ktera si mysli, ze se nekdy probudi vedle shawna v postilce
    jsem uz par let fanynka shawna, ale jestli budes rikat o camile ze je kur*a tak nechtěj vedet ani
  • To je pravda,nechápu proč to všechny říkají možná proto že jsou pořád spolu ale jsou jen (BFF)
  • Nesouhlasím! neumí zpívat a je přelíčená *16*
  • Ona s ním nechodí i shawn vrozhovoru říkal že jsou jen přátelé !!!! *16*
  • Nechodí Lauren do pr*ele už.To byly jen fámy. Nic o Camile nevíš tak raději drž hubu, než ti lidi,co o ni fakt něco ví vrazí
  • Má více nejlepších kamarádek
  • Není lesbička
  • Camren není real. Lauren je bisexuálka ale Camila nejspíš není. A nikde nikdo neřekl,že je na holky tak co tu meleš ty zakomplexovaný dem*nte ?! Já Camilu miluju,ale nesouhlasím s tím,co tady píšeš
  • Je užásná,ale Lauren je lepší *14* *14* *1*
  • nenene, nechodí *3*
  • proč odešla? *9*
  • Mně taky *9* *9*
  • Ne :)
  • Bude mi v 5H chybět. *9* *9*
  • Chodí Mila s Shawnem?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit