Přejít na výpis diskuzí

Karol Sevilla

OSOBNOST 8.2.2016 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k 18tinam.
  • Karol,je dobrá herečka!:-)
  • karol nechodí s ruggerem, ruggero chodí s candelarií molfe *16*
    • jo to je pravda
  • Je to super herečka a její postava Luna také, hraje ji moc dobře.
    Za svůj vzor považuje herečku a zpěvačku Selena Gomez Kterou mám taky moc ráda. Ale i tak je Karol super, má hezký hlas, je pěkná, vtipná, milá a sympatická-jedním slovem NEJLEPŠÍ *14* *14*
    • Souhlasím!
      PS:Konečně normálně napsaný koment :)
  • Karol je naj
    Suuuper
  • TE AMO KAROL *14* *14* *3* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Me encanta Karol, eres increíble, la mejor actriz que conozco un poco Me gusta sus canciones, mi ídolo, que muestran luna de soja es sensacional !! Kéžby te conocí, pero probablemente va a pasar .. :(
    ¿Tiene gran talento !!
    Yo estaría muy contento si usted escribió de nuevo a mí, pero probablemente no va a tener la misma suerte .....
  • Ze všech holek se mi libiš ty si prostě užasna Ahoj vesele vanoce
  • Už jsem tu sice reagovala na jeden z komentářů, ale myslím si, (všechny komentáře, které tu napíšu jsou jenom můj názor a nikoho tu nechci nijak ovlivnovat nebo mu brát jeho názor)že jsem si nevybrala ten nejhorší komentář(jsou tu horší).Pouze jsem napsala mojí odpověd(reakci) na ten komentář, ale myslela jsem tím většinu komentů, které tu jsou.Jenom jsem chtěla napsat vysvětlení, aby to ostatní děti pochopily.Ještě na závěr chci dodat, že mám kamarádky, které mají podobný provopis jako většina lidí, co tu píše, takže jestli vám není pod 10, tak jsem vám asi křivdila tak mi prominte :).
  • Karol jak ještě nehral seriál soy luna tak jsem říkala že se bude seriál soy luna opičit podle violetta ale nee seriál soy luna je nejhezčí a zábavny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit