Přejít na výpis diskuzí

Karolína Kaiserová

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    Darina Dušeková z Trutnova je hezčí. Tak nějak stále pořád ještě čekám na sex s Darinkou na vile. Bydlíme tu už 2 roky spolu. Darinka Dušeková je hezčí, mám ji moc rád. Lišku jednu..

  • srdecne pozdraveni

    Ahoj Kajo, strasne rada bych se s Tebou zase sesla, kdyz nam pred temi 100 lety nevysel ten Izrael... Nemuzu na Tebe ale sehnat kontakt, Tve cislo je nedostupne. Byla bych moc rada kdybys mi napsala mail, nebo se ozvala (737 415 879). Mej se koc krasne
    Dana
    • Re: srdecne pozdraveni

      Ahojky Dani :-) Moc ráda bych se s Tebou potkala, ale znáš to-nemám kdy. Pořád něco točím, ale kdybych si čas přece jen udělala zavolej mi na toto číslo 112667 *4*
  • Ahooj

    Jak jde showbiznis? Dlouho jsem tě neviděl ve filmu.Taky něco rozjíždím jako DJ ale zatím jen v U.K.Zrovna se chci podívat (Na psí knížku) až teď jsem se o tom filmu dozvěděl.Držím ti prsty přes sebe,hodně štěstí a úspěchů.
    Existuje na tebe třeba nějaký kontakt? Kdy tak pošli maila,posílám ti *4*
    • Re: Ahooj

      Ty, že rozjíždíš kariéru v U.K.? *1* Ty se svými znalostmi AJ *7* *9* Prej showbiznis... *1* *1*
      • Mě to baví

        To víš,za rok a půl se tady naučíš anglicky jako nikde jinde.*1*V sobotu jsem měl hrát někde na jihu ale nedopadlo my to.*9* V Září mám dovolenou,tak se na tebe příjdu podívat do Branického divadla.*8**15*
  • jsi super

    ahoj znám tě jen z filmu duše jako kaviár a byla si tam perfektní doufám že tě uvidim zase v nějakym super čr filmu moc ti fandím mám hrozně Nadu jako herečku rád ted sem koukal na 13 komnatu a právě čumím že si dcera:))
    hodně štěští
  • davam *****

    koukali jsme uz po druhe na vas film a moc jste se nam libila *3*
  • vzkaz

    Koukal jsem se vcera na film Duse jako kaviar, musim rict, ze je to bezvadnej film, moc se mi libil, herecky vykony bezvadny, jen to melo jednu dost zavaznou chybu, ktery cely film dost kazila...a to tebe! *9*
  • Chtela bych Ti poprat

    Ahoj Karolino, chtela bych Ti poprat hodne stesti a zdravicka Tobe i Tvemu novorozenemu miminku. Jak se citi Tvi rodice coby cerstvi prarodicove? Doufam, ze mi odepises, jsem Tvoje velka fanynka a nic si tady z tech idiotu nedelej, za to Ti nestojej.
    PS: V budoucnu at se jenom dari. *4*
  • TADY JSEM

    Ahoj Karolíno,stále plná humoru a recese? To je fajn že tě nemusím nikde hledat.
    Mam pro tebe totiž jeden slib který bych ti rád splnil.Tak my odepiš na mail.Čaj
    • Re: TADY JSEM

      Proc bych to delala?
  • Říká se, že když jsou kosmonati tam nahoře a vidí zemi, je to jen obrovská koule, na které z té dálky nejsou vidět žádné čáry, oddělující jednotlivé státy. Tam ze shora nejsme rozdělováni na rasy, barvy pleti, ale jsme jeden velikej celek, kterému se říká "ZEMĚ". Zkrátka, přestože mluvíme různými jazyky, měli bychom si uvědomit, že ta naše malá planeta je ve vesmíru, zdá se sama. A meli bychom všichni držet pohromadě...
    • Re:

      Tohle mi sem nepis.
      • Re: Re:

        ??? tys mi to taky jednou napsala... aspoň je vidět kdo sem opravdu píše příspěvky...
        • Re: Re: Re:

          Ale ne sem.
  • Ahoj Karolíno, asi tě tady nezastihnu ale alespoň to zkusim. Potřebovali bychom s tebou mluvit. 9.9.2006 pořádáme s klukama festival a rádi bychom tebe a Jardu pozvali. Návíc by se nám hodili vaše herecké zkušenosti v natáčení znělky. Snažili jsme se tě sehnat na starym tel. čísle ale je pořád nedostupný. Takže jestli tě tahle zpráva zastihne a máš chuť nás opět vidět zavolej na tel: 728178806. Zdraví Honza Pachtů ze skandál jahody
    • Re:

      Ahoj Karolíno už hodně dlouho sem tě neviděl a sem zvědavej jak se vůbec máš. Pořád chces jezdit po zadnim na motorce ? Budu rád když se ozveš. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit