Přejít na výpis diskuzí

Karolína Kurková

OSOBNOST 31.12.2006 
110 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEMACHRUJTE

    no ale ako sama hovori krasu zdedila po matke-SLOVENKE *4* .hmm takze odkial su teda tie najkrajsie zeny sveta *1* .ved aj tatana kucharova je poloslovenka.tak nehovorte ze najkrajsie su len cesky!!!! *13*
    • Re: NEMACHRUJTE

      Ty nebud tak chytrá jo!!!I atk jsou narozené v Česku tak jsou Češky ne? *15* A to by bylo stejný jako bys o mně napsala že jsem němka když byla moje matak němka ale já jsem se narodila v česku!!A jsem celkem pěkná hrála jsem ve filmu nadinko pospiaž! V polsku *3* *3* *1* No a jsem taky prostitutka takže kdo má zájem o dobrou dávku sexu tak at se hlásí an autobusové zastávce v dejvicích vždy tam čekám od12:30 až do 5:30 tak snad příjdete a mimochodem dělám i lesbickej sex.Je mi 20 a jsem pravá blondka s šedýma očima mám velký poprsí jsem štíhlá vážim 50 kg a měřim 176 cm tak papaá!!! *3* *3* *15* *14*
    • standi

      Re: NEMACHRUJTE

      No, Moravanky sú tež velmi krásné ženy *13* *3*
  • ok

    no dobre by vydelavala na e55 *5*
  • Barborka

    ....moja Barborka je krajšia, viem o čom hovorím....
    • standi

      Re: Barborka

      no ... moja prababka bola tiež veľmi krásna a ve mladosti sa veľmi podobala na Karolínku Kurkovou, vídiel som jej obrázky, je to super!!! *14* *14* *4* *3*
      • Re: Re: Barborka

        skoda ze uz nezije,zbohatl bych
        • standi

          Re: Re: Re: Barborka

          :-Dddddddddddd, toho ale nepotřebuji, nejsem chudý *3*
  • Kája

    Je až neuveritelné co jedna ČEŠKA dokázala!!!!! A v Americe!!!!!! Victoria secret je asi nejznámejší značka spodního prádla a Karolina v ní enom září!!!!!! ČEŠKA jak se patří!!!
  • Make-up

    Myslím, že kdybychom tyhle ,,modelky'' viděli bez make-upu, nestačili bychom se divit. Jen málo modelek jsou krásné bez make-upu.
    • Re: Make-up

      Naprosto souhlasím se Sunshine.
      Já jsem jí bez make upu na fotkách viděla a nic moc-nevýrazné oči,světlé řasy,příliš velká pusa..
      Dostat se v modelingu tak daleko je spíš o dřině.
      Po několika hodinách líčení rukama profíků je každá krásná.
      • standi

        Re: Re: Make-up

        No, vypadat podle norem krásy je to přiliš malo, je třeba ještě mít obrovskou práceschopnost a třeba velké herecké nadání, to všechno Karolína má... Nekaždá holka zvládne pracovat po 20 hodin denně... *3*
      • standi

        Re: Re: Make-up

        Nevím nevím, každý má jiný vkus.
        Pro mě Karolína Kurková je nejkrásná a nejskvělá, prostě andilek *4* a bude takovou vždy. *4*
        Četl jsem o ní, jako člověk Karolínka také je moc nadherná a báječná. *14*
        Nevím, možná jsem tohoto názoru že ona strašně moc vypadá na mých prarodičů, které jsou se přestěhovali na Ukrajinu asi před jeden a půl století. *7*
        Diky Karolíně jsem akorát před dva roky zjistil že moji prarodiče pochazi pravě z Česka anebo Slovenska, začal jsem se učit češtinu a slovenštinu a moc mi zaujala česká kultura. *14* *3*
    • standi

      Re: Make-up

      No, Karolínka pravě patři k tim modelkam kteře jsou krasné i bez make-upu
      Koukni na jí fotky v běžnem živote. Ona tam vypadá možná ještě lepé a skvělé než s make-upem.
      Nejhezká to supermodelka. *4*
  • karolína

    Neviděla jsem krásnější modelku, je prostě nádherná...neokoukaná, doufám ře jí to dlouho vydrží...jsem z ní unešená...každej chlap by ji chtěl..
    • Re: karolína

      Každej?Každej má jinej vkus,některeým chlapům se takový vzchrtlý ženský nelíběj.
  • diankacz

    Karolínka

    Karolínka je prostě úúžasná! Je to nejlepší a nejuznávanější TOP modelka z čech, která kdy byla!! Moc jí to přeju a držim palečky ať se jí daří i do budoucna stejně parádně jako do teď *14*
  • KK

    Někteří tvrdí, že nejkrásnější holky jsou z Brazílie, jiní s oblibou říkají, že z České republiky. Ve srovnání s počtem obyvatel Brazílie a ČR se dá říct, že je u nich prostě větší pravděpodobnost, že se zjeví další supermodelka jako Gisele, Alessandra nebo Adriana. Můj názor ale je, že at je moře sebevětší, vždycky je zajimavější menší laguna, kde se těch perel na metr čtvereční rodí zkrátka víc. A Karolina je jednou z nich..KK rules!
  • Kája the best

    Jj Karolina je ta nejlepší modelka na světě...strašně se mi líbí přehlídky Victorias Secret...vypadá tam vždy úžasně... *14*
    • Re: Kája the best

      Fakt. Souhlasím. Karolinka je nejlepší modelka na světě. *3* *14* *15*
      Nejnadherná jako anděl z neba. *4*
      Češki vůbec jsou nejlepší, nejkrásnejší, nejskvělí, .... , nejúžasní ženy na světě!!!!! *14* *14*
      • Re: Re: Kája the best

        Mít jí doma, tak jí jebu co to dá a kdyby už nemohla tak bych jí postavil ke sporáku a vařila by mi nějaký dobrůtky *3* Pak bych jí vrazil kýbl s hadrem a šla by vytřít podlahu a nejvíc by jí to slušelo kdyby si na sebe oblíkla nějaký slušivý sexy obleček, vrazil bych jí do ruky štětku na záchod a šla by takhle krásně vymůndorovaná čistit záchod a já bych se na ní koukal. *14* A nejvíc by mě vzrušovalo kdyby mi skládala uhlí před barákem *14*
        • Re: Re: Re: Kája the best

          Spiš to naopak.
          Pravdepodobné by ona ťa mala.
          Njezlob sa *3* *15*
          *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Kája the best

            Nené, Slováku *13* *13* *1* Tady v Čechách to chodí jinak. *14* *14*
            • standi

              Re: Re: Re: Re: Re: Kája the best

              Jo... Nejsem přece Slovák... Jsem Ukrajinec...
              Co chodí v Čechach, tak to já vím dobře i bez Vašecho přispěvku.
              Zadruhe než psát blbosti o Karolíně Kurkové, zkusil byste ač něco dosahnout ve svem životě... *3* *1* *1*
  • Karolinka

    No proste nic dodat je proste uzasna a sladka a nadherna mam ji hodne rad a jsem rad ze je ceska jsi myslim ze cesky jsou holky nejkrasnejsi na svete *1*
    • Re: Karolinka

      Fakt, opravdu to je tak.
      Češki jsou najnejlepší, nejkrásnejší, nejskvělí, .... *1* *15* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit