Přejít na výpis diskuzí

Kaspar Capparoni

OSOBNOST 27.10.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,
    moc bych si přál autogram Capparoni ale neznám jeho Italskou adresu.
    Něnco jsem našel , ale je to příspěvek z roku 2009 tak nevím zda je to aktuální. Prosím jen kdo ví jistě!
  • viděla jsem Kaspara Capparoni v seriálu návrat komisaře Rexe už několikrát a musím říci že je skvělý herec vždycky mě rozesmál a nejen on ale i Rex *15* moc se mi líbí pevně doufám že ho někdy v Římě potkám
  • Nejhezčí je Alex Pschill *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • je hnusnej fůj jejhezčí je Alex Pschill *14* *14* *14*
  • Před lety jsem viděla kaspara v elise a nijak mě tam nezaujal když jsem viděla capri 2 koukám co je to za sympataka a nemůžu uvěřit že ten charismatický chlap je ten stejný herec.....nooo italky se mají :-) je opravdu na co koukat
  • Capri

    musím souhlasit, že v Capri je Kaspar opravdu výborný!!!! je z něj krásnej charismatickej chlap!!!! čím je starší, tím je přitažlivější....takový chlapy by měli naklonovat. Šťastná ta žena, která takového má!!!! *3*
  • Kaspar

    Musím s vami všetkými len súhlasiť. Kaspar je fantastický, úúžasný a veru čím starší tým lepší. Vyzerá fakt perfektne, na zožratie !
  • miksa

    narozky

    Všechno nejlepší a hodně zdraví k narozeninám *3*
    italský Rex je fakt skvělej, já sháním tu úvodní písničku a nemužu jí nikde najít, kdyby jí někdo měl, tak prosím napište *4*
  • katka.h.

    Narozeniny

    Vše nejjjjjjjjjjjjj k narozeninám !!! *15*
  • anulienka

    Čím starší, tým lepší...

    V seriáli Capri ma nenormálne upútal sympaťák Kaspar, takého stretnúť, už ho nepustím !!!
    A myslím, že takých žien je tu viac (že Eneje?). Človeku sa o ňom už aj sníva.
    No musím skonštatovať, že s vekom mu pribúda na kráse,na charizme, a asi aj na svaloch( *3* ), no skrátka ho zbožňujem.
    Alebo tak omladol pri svojej o 20 rokov mladšej snúbenici Veronice Maccarone...?
    Ach, čo by som za to dala byť na jej mieste!!! Asi sa odsťahujem do Ríma...
    • Re: Čím starší, tým lepší...

      Ahoj ! Vystihla jsi to, naprosto přesně. Capri sleduji(všechny díly) na vaší Jednotke. U nás seriál, už běžel, ale ve špatnou dobu, takže jsem ho neregistrovala..
      jako Massimo, je tam naprosto skvělý *3* *14* *14*
      má úžasné tělo a myslím si, že po něm musí bláznit, všechny holky a chlapci mu, jistě závidí, jeho krásně vypracované tělo. Líbil se mi i v té 1. sérii, ale ve druhé - je víc uvolněnější a kratší sestřih, mu moc sluší. Zkrátka co dodat - naprosto k nakousnutí. Italové jsou k " sežrání " na ostrov Capri, jsem se vypravila letos v květnu a seriál, je tam natolik oblíbený, že se pořádají výletní trasy, po místech, kde se točil. Dost věcí sem poznala, ale také mnohé scény se točily - v blízkém Anacapri a v Neapoli. Každopádně je tam nádherně a určitě stojí za to, tam vyrazit a dovču si užít. Po pravdě mi tolik nezaujal v komisaři Rexovi, jako v Capri. Zdraví : Ivka.
      • Re: Re: Čím starší, tým lepší...

        *9* je to fakt sympaták

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit