Přejít na výpis diskuzí

Kaspar Capparoni

OSOBNOST 27.10.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eneje

    massimo

    Z Draga sa vykľul krasny chlap Massimo.Normalne som unesena.Nemôžem uveriť,kde sa takyto krasny chlapi rodia?!Kde beru ty filmari takych hercov?Taliani,taliani,škoda,že som sa nenarodila v inej nemocnici.Som z nich hotova!Normalne,nemôžem uverit,že takyto muži ako herci v Talianskych serialoch a filmoch niekde žiju!Už sa mi o nich aj sniva!Musim isť na dovolenku na Capri!čau.
    • Re: massimo

      v capri bol kaspar capparoni uzasny. tiez ked som ho videla v elize,kde hral draga bol uplne iny aj ked b ol celkom sympatak aj tam,ale v capri a najma v capri 2, bol velky fesak. uz sa tesim,ked budu reprizovat capri,
    • och boze

      boze sak to je fakt dobry herec ani som nevedela ze zije as ked prislo capri oblubeny serial ta som ho vide viac by pasoval ku gabriella jjak ku tej snubenici no ne
  • je hnusnej fůj jejhezčí je Alex Pschill *14* *14* *14*
  • Nejhezčí je Alex Pschill *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3*
  • 1matus1

    poblahozelanie

    Dnes má Kaspar Capparoni 44 rokov takže mu chcem zažalať všetko naj.k NARODENINÁM.
  • Kaspar

    Musím s vami všetkými len súhlasiť. Kaspar je fantastický, úúžasný a veru čím starší tým lepší. Vyzerá fakt perfektne, na zožratie !
  • Capri

    musím souhlasit, že v Capri je Kaspar opravdu výborný!!!! je z něj krásnej charismatickej chlap!!!! čím je starší, tím je přitažlivější....takový chlapy by měli naklonovat. Šťastná ta žena, která takového má!!!! *3*
  • miksa

    narozky

    Všechno nejlepší a hodně zdraví k narozeninám *3*
    italský Rex je fakt skvělej, já sháním tu úvodní písničku a nemužu jí nikde najít, kdyby jí někdo měl, tak prosím napište *4*
  • Dobrý den,
    moc bych si přál autogram Capparoni ale neznám jeho Italskou adresu.
    Něnco jsem našel , ale je to příspěvek z roku 2009 tak nevím zda je to aktuální. Prosím jen kdo ví jistě!
  • viděla jsem Kaspara Capparoni v seriálu návrat komisaře Rexe už několikrát a musím říci že je skvělý herec vždycky mě rozesmál a nejen on ale i Rex *15* moc se mi líbí pevně doufám že ho někdy v Římě potkám
  • Fine herec

    Pan Capparoni je dobrý herec.Moc ho sice neznám,ale ze sriálu Komisař rex snad ano.Dnes slaví narozeniny.Je mu 44 let.Tak hodně štěstí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit