Přejít na výpis diskuzí

Kaspar Capparoni

OSOBNOST 27.10.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eneje

    massimo

    Z Draga sa vykľul krasny chlap Massimo.Normalne som unesena.Nemôžem uveriť,kde sa takyto krasny chlapi rodia?!Kde beru ty filmari takych hercov?Taliani,taliani,škoda,že som sa nenarodila v inej nemocnici.Som z nich hotova!Normalne,nemôžem uverit,že takyto muži ako herci v Talianskych serialoch a filmoch niekde žiju!Už sa mi o nich aj sniva!Musim isť na dovolenku na Capri!čau.
    • Re: massimo

      v capri bol kaspar capparoni uzasny. tiez ked som ho videla v elize,kde hral draga bol uplne iny aj ked b ol celkom sympatak aj tam,ale v capri a najma v capri 2, bol velky fesak. uz sa tesim,ked budu reprizovat capri,
    • och boze

      boze sak to je fakt dobry herec ani som nevedela ze zije as ked prislo capri oblubeny serial ta som ho vide viac by pasoval ku gabriella jjak ku tej snubenici no ne
  • 1matus1

    poblahozelanie

    Dnes má Kaspar Capparoni 44 rokov takže mu chcem zažalať všetko naj.k NARODENINÁM.
  • Fine herec

    Pan Capparoni je dobrý herec.Moc ho sice neznám,ale ze sriálu Komisař rex snad ano.Dnes slaví narozeniny.Je mu 44 let.Tak hodně štěstí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit