Přejít na výpis diskuzí

Kat DeLuna

OSOBNOST4.2.2008 17:43
32 příspěvků

Dvacetiletá začínající hvězda Kat DeLuna, která slavila obrovské úspěchy se svým debutovým singlem Whine Up (featuring Elephant Man), za který obdržela zlatou desku, právě vydává nový singl Run The Show (featuring Busta Rhymes and Don Omar). Album 9 Lives, jehož výkonným producentem je multiplatinová mezinárodní megastar Akon, vyjde u nás na jaře 2008. Kat na něj společně s Akonem nazpívala úžasný duet, který si nemůžete nechat ujít. V posledních měsících se Kat propracovala na pozici jedné z nejzásadnějších tváří popu nové generace. Od ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to nádherná kočka!!!! miluju ji
  • jo je hezka a talentovana :-) :-) :-)
  • ahoj jak semš kat deluno a si moc dobra spěvačka a tanečnice apiše ti marijana *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *2* *2* *2* *2* *2* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *5* *5* *5* *6* *6* *6* *6* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Jo,tu mám rád
  • Si Myslíte Že si to přečte? :DD
  • Vše nejlepší k narozeninám! Hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů Kat *4*
  • Všechno nejlepší Kat! =) Máš užásný hlas.
    • HAPPY BIRTHDAY KAT hodně nej nej nej at se ti v životě daříííííííííí *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14*
  • Kate to je naprostá luxus holka...Hafo nej písnicka s Lil Waynem-Unstoppable je totální BOMBA!! *14* *1* *3*
    • Hej tjn ja jí našla teprve nedávno :D
  • chtěla bych se zeptat lidí co jsou tady jestli nemáte song od Kat DeLuna Whine Up je to fakt dobrá píseŇ když jí najdete tak posílejte na marfou@volny.cz
    *1* *1* *1* *1*
    • hej to stáhneš uplně všude mě se tayk moc líbí ale už je skoro rok stará tak ji už moc neposlouchám
  • Kwásnej hlas a taky se mi líbí rytmus v písních. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit