Přejít na výpis diskuzí

Kat Von D

OSOBNOST 7.2.2008 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ugly spook!!!

    In a Tijuana's brothel I saw an 60th years old prostitute, & she had tattoo even inside cunt as well!
    *8*
    And this bitch was nicer!
    But it is not strange, take a piss on the wall is nicer too. *9*
    • Re: Ugly spook!!!

      Tvoje angličtina je na úrovni mého psa, takže trapas. Jde vidět jen závist a závist ! Kat je moc krásná, ale pokud tě vzrušují staří hošani a trajdy, tak prosím, klidně si zajdi na dědka Wayna *1*
      • Re: Re: Ugly spook!!!

        Ja se nevzrusuju se na tomhle webu a nevrusujou me ani dedkove teda. Ale ja jsem myslel, ze tenhle web je o osobnostech, a kdyz ty chces se vzrusovat, jsou jine weby na to. Ale kdyz ty se chodis vzrusovat sem, tak to jo. To potom hodne, hodne vysvetluje!
        *1*
        Tak mej hodne dobreho vzrusovani!
        • Re: Re: Re: Ugly spook!!!

          Jendou píšeš anglicky podruhé česky, příště to necháš vyjet v čínštině ?
      • Re: Re: Ugly spook!!!

        Tak to je dobrý, že aspoň pes je u vás doma chytrej!
        *1*
  • NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE VŠECH

    JE ŮŽASNÁ, NÁDHERNÁ A TALENTOVANÁ ! NEJKRÁSNĚJŠÍ ŽENA NA SVĚTĚ *14*
    • Re: NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE VŠECH

      Jak pro koho. Pro mě třeba ne, ale ano, do první stovky bych ji zařadila..
  • Kat

    Skvělý kousek ! Super kost je ta Kat *14*
    • ilonka94

      Re: Kat

      Naprosto souhlasim !! sec v televizy mi připadá více sexY, asi proto ze pridává 5 kilo :) *14*
    • Re: Kat

      Tak jo, kost mozna. Ale ja radsi zenske, nez kosti. *3*
      • Re: Re: Kat

        No jo, ale žádná ženská tě nechce, co ? Tak proto si tu vylíváš zlost na krásné ženě..
  • elfka

    Tahle slečna mně fakt dostává do kolen. Její krásné barevné tělo je samo o sobě umělecké dílo a ještě s její nepopíratelnou "elfí" krásou *4* *14* *3*
  • Kat a Ville - spolu ?

    Ona má něco s Villem Valo ? Nějak se k sobě moc maj *13*
    • Re: Kat a Ville - spolu ?

      Chodili spolu, momentálně chodí s Nikki Sixxem *5*
      • monisenka

        Re: Re: Kat a Ville - spolu ?

        Což jí neskutečně závidím. ♥Nikki♥
  • ubožák Jiri G. Becvar

    Jste trapní, proč tu řešíte věci, které sem vůbec nepatří ! Kat je krásná holka, a pokud se Jiri G. Becvarovi nelíbí, at leze pán Chudáček jinam. Forumy jsou sice i pro antifanoušky, ale na tvém výstupu vidím pouze touhu se zviditelnit, protože většina příspěvků je od tebe a nemají hlavu ani patu. Já taky nelezu a neoxiduju lidi na profilu Amy Winehouse, protože se mi nelíbí její vzhled. Ale něco umí, umí zpívat a Kat umí zase dobře tetovat a její jméno je v U.S.A a na Skandinávii značkou kvality. A věř mi, že je to ui vyhledávaná modelka. Toho tetován íje moc, ale přesto je to NÁDHERNÁ HOLKA.
  • Pomoc

    Zdravim všechny fanoušky,hele dá se tu někde k Kat přidat ''filmografie'' a ''napsali o mně ?''
  • Kat shořel dům

    Kat,tak moc mě mrzí tvá ztráta :(
  • krásná

    Krásná. Ale to tetování *7* Jinak by byla úplně dokonalá
  • vampire-of-mattel

    Vše nej!

    Tak téhle slečince přeji všechno nejlepší! Je naprosto úžasná, krásná, talentovaná! *3*
    • Re: Vše nej!

      Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli něco nevíte, jak to je teď s kat a Nikkim, jestli spolu mají dítě nebo ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit