Přejít na výpis diskuzí

Kate Alexa

OSOBNOST 24.2.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • h2o je nej seriál a její písnička se k tomu seriálu hodíí!
  • ahoj

    krásně zpívá ale kdybych nevedela jak zpivá tk bych ji podle vzhledu hodnotila jinak ale mam ji ráda
  • lovemcr

    No ordinaly girl

    Kate Alexu vůbec neposlouchám ale moc se mi líbí písnička k seriálu h2o-stačí přidat vodu, No ordinaly girl *3*
  • zuzik600

    kate alexa

    miluju jí a hlavně je od ní boží písnička now lyrics *1*
  • tewezka015

    OpRaVa

    ** Always There
  • tewezka015

    NአSoNg Od Ní

    ZbOžŇuJu Jí .. !! HlAwNě PíSnIčKu AlXaYs ThErE .. JE To ToTiŽ MoJe A NeJlEPčÍ KáMošKy NeJ PíSničKa .. PrOsTě NአMiLovAný SoNg Je Od Ní :-* MiLuJu Jí =o* *14*
  • Diskuzní fórum!

    http://forum.lide.cz/forum.fcgi?akc e=forum_data&auth=&forum_ID=84597 přidejte se na lide.cz do diskuzního fóra o Kate Alexa ;D čím víc, tím líp *14* *3* *1*
  • ....

    Má opravdu skvělí písničky , třebq jako Another Now - ta je fak superrrrr . Je prostě super a má navím krásný hlas. ! *4* *3* *4* *3*
  • afis

    Fakt dobrý písničky

    Kate Alexa nazpívala pro H2o - Stačí přidat vodu fakt dobrý písničky. Myslím, že až skončí H20 tak se možná vydá na solovou dráhu a možná to někam dotáhne. *4*
    • Re: Fakt dobrý písničky

      jo to mas pravdu to bi mohlo vijit....... *14* *3*
    • Re: Fakt dobrý písničky

      to máš pracdu že to někam dotáhne prototže mám talent.Kdyby jste někdo chtěla email na zaca efrona a ostatní stačí napsat na 14madl@seznam.cz papa *15* *15* *15* *1* *1* *1* *1*
      • katyka

        Re: Re: Fakt dobrý písničky

        jo???? mail na efrona?? a kde si je vzala,prosim tebe??? =DD *7* *1* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit