Přejít na výpis diskuzí

Kate Beckinsale

OSOBNOST 31.12.2006 
85 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kate-moje láska

    NEJJJJJJJ NEJKrásnější na celým světě je prostě super *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kate- milacek

    Nejkrasnejsi, nejlepsi, nejuzasnejsi..... je proste nej. Strasne moc bych ji chtel potkat. Urcite je ve skutecnosti jeste mnohem lepsi nez ve filmech. Moc ji miluju *14* *14*
    • Re: Kate- milacek

      Vážení slintaři: Najděte si konečně už nějakou babu a živou a neslintejte nad fotkama. Chováte se jako desetiletý frackové. *13* *15*
  • Nej, nej, nej

    Kate je úplně nejkrásnější, nejúžasnější a nejpřitažlivější herečka na celém světě a já ji miluju jako nikoho:-*:-*:-*
  • Kate

    Ještě v těch filmografiích chybí film Van H... *5*
    • thecrow

      Re: Kate

      Že by se chybička vloudila? ;-)
  • nejlepsí

    Je to nejuzasnejsí nejdokonalejsí a nejkrasnejsí herecka na svete kdykolin vysel nakej film s kate hned sem si ho obstaral je to proste moje hvezda *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • cicinka kate

    staci se na ni podivat
    a uvidite tu krasu to charisma
    je to nejvetsi a nejhezci herecka
    ve van helsingovi ji to fakt seklo pekny dlouhy cerny vlasy
    proste je to cicinka kate
    *14*
  • Super stránky, jen kdyby tu bylo víc obrázků....
    • Re:

      mazaná herečka, je jedna z mých nejoblíbenějších!!
      • Kočka

        Kate je pěkná kočka a proto je taky moje nej herečka..v Pearl Harbor,Underworld 1-2 jí to seklo ve Van Helsingovi taky...má moc pěkný obličej....hned bych jí.... xD *1* *1*
  • Galerie Kate Beckinsale

    Ale na stránce je odkaz na galerii, kde je něco kolem tisícovky fotek. Je na adrese http://katebeckinsale.czechpark.com/galerie
    • Re: Galerie Kate Beckinsale

      tak to se tam just kouknu *1*
  • thecrow

    Co mělo byt?!

    K...a! Kdo všude narval ty odkazy na Maxim.cz, mam to i na profilu?! To zas někomu hráblo, bo co?
  • Kate

    je skvělá a divim se že za ten Pearl Harbor dostala jen 200 000 dolarů zasloužila by si víc je fakt hrozně fajn jednou jsem jí potakla v Londýně byla jsem tam u svý tety a ona se vůbec nechovala jako slavná herečka
    • Re: Kate

      Kate je nejlepsi a nejklaaaaaaaasnejsi herecka na svete. V lete jedu do Londyna, ale jaka je asi sance ze ji potkam. Strasne sem se do ni zamiloval a strasne moc bych si chtel s ni promluvit.
      *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit