Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Brožová

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji za léčitele a čaje které pomohli Haničce-písničce.

    Vše nejlepší k narozeninám. Zároveň děkuji za léčitele a čaje, které udělali Haničce-písničce dobře. Je to moje souznitelka v dnu narození. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
    • Re: Děkuji za léčitele a čaje které pomohli Haničce-písničce.

      Dobrý den, mám prosbu, mohla bych dostat kontak na léčitele, kterého paní Kateřina doporučila Hance Zagorové?
      Děkuji, Veronika
      kontakt: lewisovci@seznam.cz *14*
  • poděkování

    Kateřina je skvělá ženská, má srdíčko na správném místě, kdo pomlouvá, ten závidí!
  • Nahé fotky

    Kateřina Brožová se narodila v rodině houslového virtuosa a ruské primabaleríny.

    Jako zpěvačka debutovala v roce 1997 albem Zpívám si, následovala alba Obyčejný příběh a Ráda se svlíkám.

    V roce 1997 se provdala za Zdeňka Tomana, generálního ředitele potravinářské a zemědělské firmy Agrotrade a syna posledního komunistického ministra zemědělství. Mají spolu dceru Kateřinu. V dubnu 2004 se rozvedli.

    Lidové noviny, Alena Plavcová

    http://katerina-brozov a.emodelka.cz/
    • Vážená paní,myslím že její život tady nemusíte rozebírat,je to hezká žena a skvělá herečka a její soukromí je jen její.Váše soukromí tady také nikdo nerozebírá.
    • Re: Nahé fotky

      http://www.elf.cz/celebrity/katerin a-brozova-1141
  • Děkuji za pomoc zdraví mé souznitelce v dnu narození Haničce Zagorové.

    Vážená paní Kateřino.
    Moc Vám děkuji za pomoc Haničce Zagorové moji souznitelce v dnu narození. Zdraví je to nejpřednější co člověk má a je to od Vás moc sympatické, že jste pomohla tak vyborné ženě jako je Hanička Zagorová. Atˇ jste povahově jakákoliv, moc Vám ještě jednou děkuji. Fotečky ze křtu CD Štefana Margity 5.5 2009 jsou nádherné. Zdraví Kamil *4* *4* *4*
  • Kateřina a politika

    Musím uznat, že je to pěkná ženská, ale to asi podle toho jak se chová a s jakou politickou stranou spolupracuje bude všechno, zase se potvrzuje , že kde příroda přidá jinde zase ubere.
  • Kráska

    Ne všechno je zlato co se třpití!!!!!!
    Já vím o koho se jedna!!!Je to osoba, která je absolutně nevhodná pro partnerský vztah ani pro rodinu a celý život jenom hraje a bude hrát. Má znamení dvou opic. Dál už Vám neprozradím,jenom silně varují.
    • uplácaná kráska

      kdo je známý, je podle médií krásný. krása je ale v přirozenosti a paní má do přirozenosti daleko.
    • Re: Kráska

      Jo jo, to ty seš jenom jedna opice, ale zato pořádná, co? Ale znamení nelžou! Stalin byl Střelec, Hitler Beran, Lenin Býk... To máme namátkou 3 znamení kurev, že? Jo, na světě je 12 typů lidí a já s hrůzou čekám, kdy se v mé mámě ten Stalin projeví. Ať žijí horoskopy!! *15*
  • Nezná někdo email

    neznáte někdo email na paní Kateřinu, mám ji moc ráda a vadí mi, jak se tady o ní vyjadřují někteří stupidové, pokud se Vám nelíbí, najděte si někoho jiného, ale neurážejte, určitě sami nejsem taky OK
    • Re: Nezná někdo email

      nám se právě moc líbí!!! já bych ji šukal od rána do noci!!! k ničemu jinému se ale bohužel nehodí !!!§ *14*
  • vzkaz jednoduchym mozeckum

    Hnusy,které jsou zde k prečtení jsou velice stupidní.Napsané bandou jednoduchých,šovinistických hovad a kolektivem žárlivých ošklivek.
    • Re: vzkaz jednoduchym mozeckum

      úplně souhlasím, mluví z vás jen závist. rozhodně nevypadá lacině - líbí se mužům, protože má jednoduchý,ženský a elegantní styl a umí velmi dobře podtrhnout svou krásu. V tomhle je pro mě vzorem *4*
      mám ji taky moc ráda jako herečku.
      btw. kdyby nebyla krásná a vypadala jako laciná štětka, jak by potom mohla vyhrávat ve všech anketách o nejkrásnější herečku, zpěvačku, ženu..., hm? *4*
  • Krasna

    Kateřina je dokonala zena, ktora nema na svete paru, keby som mohol tak by som ho jej hned strcil do rity!
    KATEŘINO MILUˇJEM TA!!!!!!!!!!!
  • Jednicka

    Ziju daleko za vodou, ale reknu Vam, ze Pani Katerina je uplna jednicka, velmi ji fandim a doufam, ze nas bude stale provazet jako bezvadna herecka v pojistovne stesti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit