Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Jacques

OSOBNOST 24.10.2010 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dělat politiku o biomase a nevědět,co biomasa je,to může jenom opravdu retardní,negramotná blbka.Od té doby oní nebylo slechu.Zaplať pán bůh,protože toto individum nejtěššího kalibru nemůže nikoho a nikde reprezentovat.Kačenko,zahrabej se s tím mým bývalím zmrddem Martínkem.Vy jste oba tak strašně směšní,že si to ani neuvědomujete,hlupáci počmáraný!!!
  • blbka století!!!
  • Kačenko, Kačenko, k Tobě se to jméno hodí. Kolik museli Tví rodiče sypat, abys měla vš titul pusinko? S tím Tvým přiblblým výrazem bych Tě max. angažoval jako mentálně retardovanou do nějakého filmu o "retardech". A taky by jsis měla udělat něco s tím koňským výrazem, který máš od toho převelikého předkusu a hlavně se tolik nezubit, už jsi zkusila zajít k zubaři? Dobrá věc. *5*
    • Jinak koukám, kačenama se to ve vašem rodu jen hemží, Moničku MacDonagh - Pajerovou taky pozdravuj, taky je to pěkné nablblé střevo. *1* Snad se aspoň povedla ta Tvoje neteř Emma Smetana, ta je asi po svém otci, kdyby chytla geny z vaší strany, tak můžete fungovat jako nějaké dement-trio. *3* Hezký den.
  • kvapeli kdybych byla kluk byl by se mi taky líbil
  • jo

    Je mooooc krásná *3*
  • nO,

    Nevím jestli je tak skvělá když byla u Jana Krause v jeho bývalé show A TAM měla dobrej trapas,protože nevěděla co je to biomasa! *1* *1* *1* *1*
  • romank47

    Aby se hned všichni nepo..

    Hrozný, jednou se trochu ztrapnila a jak z toho hned všichni nadělaj, přitom to se může stát úplně každýmu, rozhodně je ale velmi výřečná, což podle mě svědčí o tom, že v hlavě určitě má a ne jen tam. ;o)
  • Je super

    Kateřina je nejlepší a nejkrásnější česká politička
    • Re: Je super

      Pravda, taky bych ju šu*al. *5*
  • ...

    je hustá, je to můj vzor *5* krásně mluví a studovala fildu *5* *5* *5* *5* *5*
    • Re: ...

      Kateřinka je bombastická *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit