Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Konečná

OSOBNOST 3.12.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S V I N Ě komunistický.Komouši jsou VRAZI a měli by odejít do Ruska.My jsme součástí USA a vždy budeme.Jsem hrdý,že je tu KAPITALISMUS.
  • ACH jo, zlatí komančové !!!!!V této SKUR--VENÉ době se nedá normálně žít... *1* *1* *16*
    • Soudruhu, žít se nedalo v době vlády komunistů tj. v období let 1948-1989. Tedy pokud někdo nebyl komunista, jejich spolupracovník nebo ten, který se jim nepostavil, ale vlastně mu ti zločinci vyhovali. Moje matka se jim postavila a přes 20 let se jí mstili komunisté. dnešní doba je o zodpovědnosti, pracovitosti a schopnosti (schopnostech), takže líní a nezodpovědní mají smůlu i když socky (parazitése snaží, aby to tak nebylo
  • Jak může třicítka být v KSČM?!To mi rozum nebere!Pochopím ty negramotný chcípáky,kteří jsou celý život komárem,kteří v té době žili,ale mladá holka?!Asi nečetla dějiny,nebo je chorá,anebo nesvéprávná a titul má z Plzně...
  • Škoda že jsme všechny bolševiky nepověsili na kandelábry byl by konečně klid. Celá ta vaše estébácká parta patří na šibenici protože jak to tu vypadá, je důsledek 41 let vládnutí komunistické strany Československa. Nechápu jak někdo s vaším vzděláním může v této straně sedět a pindat takové nesmysli. Ale za půl milionu měsíčně vlastně proč ne Brusel je pěkné město.
    • Davide ty seš, ale král BLBŮ !!!!Tohle je jediná nezlodějská strana... Ty budeš zřejmě ,ta pakáž z ODS co rozkradla a zdevastovala tůto zem..Vy patříte postřilet a nahazet LVŮM *1* *1* PORUCHO!!!!!! *16*
    • A já měl za to že to je především důsledek těch 25 let po roce 1989, kdy se hlavně díky pravici rozkradla státní pokladna a státní majetek za 4,5 bilionu Kč a nasekaly se dluhy za další téměř 2 biliony ;-)
      • soudruhu a ono jde okrást zloděje?
  • Fandim vam

    Fandím vám ! *3*
  • Zákon o minerálních vodách

    Vážená soudružko poslankyně.Při pochůzkách po naších lázních mne napadlo že je porušován zákon o minerálních vodách.Tyto vody totiž nejsou ze zřídel stáčeny v ryzím stavu ták ják vyvěrají ze zřidel.Totiž jak si vspomínám,tak v dobách před převratem bylo uvedeno že případná sedimentace není na závadu.Dnes se tyto vody odželezn'ují a jinak upravují a tímto se dá říci že je tato voda řečená minerální ochuzená otu přirozenou chut' a ryzost.Myslím si,že výrobce by měl za povinnost zachovávat při stáčení minerálních vod jejích přirozenou chut' a pokud je bez ochucení ták i stav při vývěru ze zřídla.Prostě,vadí mi že tím tato voda pozbývá ten název ryzí minerální voda.Pak at' se výrobci minerálních vod nediví že jim klesá odbyt a že lidé přecházejí k vodě z vodovodu.Myslím že by bylo zahodno prostřednictvím státního zdravotního ústavu vznést dotáz na producenty minerálních vod prostřednictvím ministerstva zdravotnictví a pana ministra osobně.Prostě,zdá se mi že kvalita minerálních vod poklesla.Píše vám váš volitel,Lubomír Foldyna-Morávka-Beskydy.
  • Homosexualita

    Vážená soudružko Konečná.
    Dovol mi, abych v souladu s Tvým prohlášením vyjádřil svůj bezpodmínečný souhlas s postojem KSČM k zneužívání sexuální orientace, stejně jako rasové, etnické či náboženské příslušnosti k jakékoliv diskriminaci jako naprosto nepřijatelné a neomluvitelné.
    To však ještě neznamená, že také bezvýhradně souhlasím s obecně proklamovaným postojem
    dnešní úpadkové společnosti s tzv. „ochranou homosexuálů“ proti jejich údajné diskriminaci.
    Jsem o nějaký ten pátek starší nežli Ty ( o 45 let). Je mi čtyřiasedmdesát. Ve straně jsem od svých 18-ti let. Patřil jsem vždy k aktivním přesvědčeným komunistům.
    Vím, že mi to nedává právo kritizovat Tvoje postoje. Ale mám jistě právo s nimi polemizovat.
    Nic není totiž horší, než když se boj o práva menšin zvrhne do jejich bezuzdné propagace.
    Jsem kantor. Prožil jsem krásný život mezi mladými lidmi. 4 roky jsem učil na střední škole
    a zbývající léta až do důchodu jsem byl ve funkci zástupce ředitele a ředitele školy.
    Důvěru, kterou jsem získal u svých studentů jsem se snažil maximálně využít k vlastnímu
    poučení. Je mi jasné, že bylo nezbytně nutné rázně skoncovat s evidentním opovržením vůči lidem, kteří nemohou za to, že jsou jinak sexuálně orientováni, než je většinová populace.
    To však nám ale nedává žádné právo, abychom tuto „bohulibou“ činnost zaměnili za vyloženou propagaci homosexuality až do té míry, že mladí lidé, kteří dosud neměli žádné
    pochybnosti o své sexuální orientaci, se začnou hrdě hlásit ke své údajné homosexualitě,
    vytvářejí různá homosexuální společenstva a požadují na společnosti i právo vychovávat děti.
    • Re: Nejen homosexualita

      S tímto výrokem Ing. Karla Jedličky bych souhlasila nejen co se týče homosexuality: "Nic není totiž horší, než když se boj o práva menšin zvrhne do jejich bezuzdné propagace."

      Zrovna tak s tím, že je potřeba důkladně promyslet ZÁJEM DĚTÍ při řešení jejich vložení do péče homosexuálním partnerům. Trochu méně přísnosti by se dalo použít při rozhodování u jejich VLASTNÍCH dětí z předešlých partnerství. Přesto si myslím, že děti, které nemají odmala výrazné homosexuální sklony, by měly být vychovávány v heterosexuálních rodinách,aby jeho "většinový" výskyt sexuální orientace nebyl narušen psychickou zátěží jemu "nic přirozeně neříkající" orientace, byť i v případné střídavé péči bývalého partnera, který je homosexuální. Dítě možná pochopí výskyt různých sexuálních orientací snadněji a tolerantněji. Zvlášť, když se s tím poprvé setká u svých vlastních rodičů, které má rádo. Pakliže se u dětí projeví opačná sexuální orientace jako u některého z rodičů, možná by bylo psychicky snesitelnější přejít k tomu z rodičů, který je orientován stejným způsobem.

      Adopce cizích dětí by měla být zvážena velmi přísně s ohledem na ZNEUŽÍVÁNÍ DĚTÍ v menšinové sexuální orientaci, kde by to mohlo, bez možnosti bránit se, nahrazovat NEDOSTATEK PŘÍLEŽITOSTÍ k sexuálním stykům častěji než se tomu děje i u heterosexuálních lidí. *7*
  • Článek v Haló novinách

    Zdravím Váš příspěvek v HALÓnovinách pátek 20.3.09 Sbohem,papírno!By byl aktuální v březnu v roce 2008.Přeji Vám mnoho úspěchu na politické sceně. S pozdravem Jiří Klír

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit