Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Lojdová

OSOBNOST 11.5.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já ji nemám ráda.. tedy její dabing se mi nelíbí, vše je na jedno brdo. Ten její smích mne až přivádí k reakci- ha ha ha umím taky. Strašná byla jako Hürrem v Sultánovi a když jsem ji pak slyšela i v jiných filmech.. tak je to pořád stejné. Tak jako ve 6-ti dílném seriálu Strach milovat. Ten její pláč je strašný !! Vždy mi vyvolá husí kůži. Doufám, že další nové díly Sultána již nebude dabovat
  • martina.vojtechova.76
    Kdysi dávno jsme se vídaly skoro denně každé prázdniny.Na studiích udělala ohromný pokrok co se hlasu a hraní týče...Z dětské hvězdičky se stala skutečná žena herečka a jsem šťastná,že si toho všimli i ostatní s mozkem a obsazují ji do dabingu všude tam, kde se něco děje...Moc jí to přeju a doufám, že s námi bude trávit spoustu času nejen jako hlas z televizní obrazovky..Zavřu oči, poslouchám a představuji si, že jsme zase spolu. Dvě malé bezstarostné holčičky...Když byl můj syn v Praze v nemocnici na Jipce, jeho otce to nezajímalo, ale Kateřina tam zajela a věnovala se mu.Přes to,že jsme se osobě nejakých 5let neviděly...Je to vážně úžasný člověk.Děkuju.... *4*
  • A taky Kůstku ve Sběratelích kostí :)
    • martina.vojtechova.76
      Sledujem to každý den...s tímhle specifickým hlasem má u nás Kůstka jedničku... *3*
  • Co? ona dabuje Lojdová Cameronovou? dyť ji nějak zhruběl hlas ne?
  • .

    Výborně dabuje dr. Cameronovou v dr. Housovi:))
    • martina.vojtechova.76
      Vážně hasem úplně pohladí...je to super
    • Re: .dabuje taky v čarodějkách

      dabuje taky skvěle v seriálu čarodějky Phoebe a taky v útěku z vězení:)
      • ilonka94

        Re: Re: .dabuje taky v čarodějkách

        Uplně nejlíp dabuje Valentýnu z Má tlustá Valentýna ♥ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit