Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Macháčková

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k narozeninám
  • jste kocka
  • slusi vam to moc
  • Kateřina Macháčková

    Milá Kateřino
    Přání k Vaším narozeninám hodně štěstí,zdraví. *4*
    • No, vida..., a koho tu zase nemáme - pí. Dana Sadílková, známý fantom Osobností.cz..., prostě, je skoro všude, kde se dá na těchto str. přát, kde se dá na sebe upozornit..., to už je nějakých stránek, kde se vyskytuje. Kdysi se o takových lidech říkávalo, že jsou vtíraví jako Pitralon..., kde se bere v takovém člověku ta touha po až takovém upozornění na svojí identitu? To je prostě už případ pro psychiatra, takhle se notoricky cpát do hereckého prostředí, do prostředí známých osobností..., závání to dost těžkou mánií...
      • a co je ti do toho ??????
        • Typ téhle reakce je hodně nízko, IQ výpověď = 0, asi tam bude i dost nízké emocionální IQ. I to tykání jakoby naznačovalo, že se může jednat i o nějakého pohrobka minulého režimu, tam si přeci soudruzi mezi sebou také hned tykali, že??? Ale já rozhodně váš soudruh nejsem a nikdy jím nebudu , nemilá nedámo!!! No, paní Sadílková má za sebou zřejmě jenom typ "honorací" jako je tato...
          *7*
        • ...do toho je to, že lidi by neměli být přehnaně uslintaní, když chtějí něco přát dobrého, ale by to měli popřát v dobrém - hmm, podle té reakce..., že by "potrefená husa zakejhala?" Nebo podobná husa - podobný "slntoš"? *1*
  • Kolaborantka

    Mohla by jstenám osvětlit svoji činnost v roli hlasatelky ruského radia Vltava ve dnech okupace naší země Sovětskou armádou v roce 1968. S pozdravem čest práci Alexandra
  • rocnik 1965 Vazovova skola

    Mila pani Katarina !
    V tomto roku by sme radi uskutocnili pomaturitne stretnutie spoluziakov zo strednej skoly na Vazovovej 6 v Bratislave. Spominame si, ze ste dajaky ten polrok stravili aj vy medzi nami - babami. Tak by som sa rada spytala, ci by ste si nechceli oprasit vase spomienky (ak na toto obdobie z vasich skolskych rokov mate), alebo ci by sme vam smeli zaslat aspon dajaky korporativny pozdrav z naseho stretnutia, 27.6.2008 od 17.00 hodiny v nasej Alma Mater. Kontakt na hlavnu koordinatorku stretnutia a dobru dusu je :
    Hana Tokarova (Slamkova) - JAKUBOV, 900 63, Jakubov 333, okr. Malacky,
    tel.: 034 / 77 33 057,
    mail:aslamkova@zoznam.sk, cerepacha1@orangemail.sk
    mobil : 0905 189 343

    Srdecne vas zdravi a pevne zdravicko praje Eva Zavadska (Novakova), Bratislava
  • pro paní Macháčkovou Kateřinu

    Vážená paní Macháčková,

    dovoluji si Vás požádat o Vaší adresu pro moji kolegyni, která píše rodinnou kroniku a dostala se do období Vašeho a i svého prázdninového pobytu u paní Böhmové (své tety) na venkově u Českých Budějovic. Ráda by se o toto období s Vámi podělila a event. získala další informace do kroniky. Jedná se o solidní dámu, v žádném případě o bulvár. Děkuji předem za odpověď, moc Vás zdravím Hana Petrová.
  • Útěk z ráje

    Vážená paní Kateřino.
    Nedávno jsem na Vašich webových stránkách
    zhlédl video Útěk z ráje, které jste natočila na ostrově Bora Bora. Přesto, že klobouk nenosím, hluboce před Vámi smekám. Je to fantasie.
    Přeji Vám vše nej do příštího roku, díky za krásný zážitek a doufám, že nebude poslední.
  • Tahiti

    Milá paní Kateřino,
    že mi ovlivníte částečně život a stanete se mojí společnicí a nejlepší kamarádkou na mé dovolené v Itáli, to jsem netušila. Ve chvílích kdy jsem se cítila sama, vytahovala jsem Vaše Tahiti a sdílela to dobrodružství s Vámi. Pak jsem se zapsala dokonce na bungee jumping a rozhodla jsem se, že tohle bude zase moje Tahiti...buď u toho pojdu nebo přežiju a odrazím se někam dál..tak jsem na to opravdu myslela. Jsem také vášnivou cestovatelkou a zalíbilo se mi Thajsko. Samozřejmě, že po Vaší radě, jsem nehledala v cestovkách, ale na internetu. Našla jsem si českou rodinu, která pronajímá krásné apartmány...a až mě doma zase všichnui nazlobí, tak pojedu třeba sama....No vidíte...a teď tu sedím a píšu Vám...svět je malý a kulatý..jestlipak nosíte panáčka na krku? Hezký den Hanka *4*
  • Mila Katerino, jsem Vas obdivovatel a rad bych se s Vami setkal, pokud si najdete ve svem notysku volne misto. Dekuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit