Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Sokolová

OSOBNOST 24.4.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je moc hezká. *3*
  • Katka je velmi krásná, není to žádná vyzáblina, jako ty ostatní. Je přirozeně krásná, daleko hezčí než např. Kobzanová, která vedle ní vypadá jak vybledlej negativ.
  • Katka

    konečně nějaká normální a hezká baba v modelingu!! Ne,žádná panenka barbie nebo věšák na šaty.. Přirozeně hezká s ženskými tvary! Takhle by měla vypadat každá modelka =) a ne míry 90-60-90... Pak se dívíte, že jsou všecky pubošky anorektičky! *13*
  • maybeline

    pro ostatní!!

    Vy kdo ji neznáte sklapněte!!Je to moje super kamarádka!!Je krásná a hodná a nemá zapotřebí se někam cpát a vy slečny co ji kritizujete tak by jste stejně hctěly být na jejím místě!!!!!!!takže tak!!! *16*
    • A ty ji znáš odkud prosimtě? *1* *1* *1*
  • maybeline

    PRO KAČENKU!!

    MTR KAČÍ...TY VÍŠ MÁME TOHO HODNĚ PŘED SEBOU:-))) *14*
  • bohudik

    pretty woman

    kateřina je fakt kus ženský je hezká, inteligentní a rád se na její fotky dívám *14* *14* *14* *14*
  • kočka

    je to náááááádherná mařka *14* *14* nechápu, proč se o ní píše, že je tlustá - podle těch fotek mi přijde normálně hubená...aspoň má sama od sebe pěkný prsa, silikonový "krásky" jako průšová, kobzanová a mesarošová to vedle ní můžou zabalit.
  • Nádherná

    Nejluxusnější kočka, fakt z ní nechápu!
  • ?

    jak tohle může být misska... *16*
    • Re: vidět tebe....

      jak ty můžeš mít mozek, vždyť je to ta nejkrásnější zástupkně něžného pohlaví posledních dob, ale je to každého názor...já osobně bych se s ní rád setkal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit