Přejít na výpis diskuzí

Katherine Jackson

OSOBNOST 15.8.2009 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • luciq-dc

    wow !!

    tak kate je 79 jo?? vzdyt vypadá na 60:D no na 59 vlastně..ne to ne to by porodila majkýho v devíti..?:D hustýýý *3*
  • Matka Jacksona,no a?

    Štve mě na ní několik věcí:1.Proč si vzala takového agresora? 2.Proč od něj neodešla a nechala aby týral děti? *8*
    • ona ho vždy ořikla ale on jí neposlechl a kdyby si ho nevzala tak by Majký neexistoval *9*
    • luciq-dc

      Re: Matka Jacksona,no a?

      vždyt by ji zabil... kdyby od něj odešla sice se jí to už podařilo dosáhnout rozvodu...
      a když si ho brala tak to nevěděla..:( a kdyby zasáhla do toho jak týral děti tak by ji zmlátil taky.. a stejně do toho zasahovala a stejně ji mlátil taky...ona byla joem taky týraná víš...
      páni to se chytrolína!!!! *3*
    • janikoz

      Re: Matka Jacksona,no a?

      Tak to fakt nevím. Díky za založení tohoto profilu.
      • tramvaj-tramvajenka

        Re: Re: Matka Jacksona,no a?

        Není zač. *4* *3*
  • je dobra bračim aaaaaaaaaahoj *14* *14* *14* *14*
  • angie72

    Katherine

    Vždyť se rozvedla s Joe Jacksonem. Každý bydlí jinde. Jen občas přijede Joe. Jenže se rozvedli, až když byli děti dospělí.
    Bohužel ne vždy je snadné odejít od chlapa.

    Jinak vděčím téhle paní za to, že porodila tak úžasného človíčka jakým Majkím je. Krásně ho vychovala a Majkí maminku miloval!
    • Re: Katherine

      Bože co bys dělala,kdyby neexistoval? *1* *1* Musela bys fanaticky zbožňovat někoho jinýho!!! *1*
      • Re: Re: Katherine

        *15* *15* *15* *15*
      • Re: Re: Katherine

        *1* *15*
      • luciq-dc

        Re: Re: Katherine

        *15* *15* *15* *15*
  • lidunka

    koho tady dete urážet a zase ty vipadáš na 100 ty krávo já ji mám rada *3* *14* ty dáble *16* *16* až hoříš ty seš mooc stara
  • sasa87
    Happy Birthday Katherine Jackson

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit