Přejít na výpis diskuzí

Katie Cassidy

OSOBNOST 28.8.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kiss.miss
    Tak to fakt nevím, co proti ní máte...Protože chodila s Jessem? To je vážně na hlavu padlé. Milovali se, rozešli.. je to neštve, tak nevím, co máte za morousi. Katie je sympatická a své fanoušky respektuje. Nechová se, jako nějaká chodící arogance, i když by mohla. Má talent a to, že chodila s Jessem jí opravdu nemusíte tak závidět. To je jako nenávidět Ninu Dobrev za to, že chodila s Ianem Somerhalderem..
    TUHLE DISKUZI JSEM VÁŽNĚ NEŽRALA...Team Katie.
  • faith_ka

    GG

    Ona predsa hrá v Gossip girl? :)
  • soso

    Nesuhlasím

    No ja s vami absolutne nesúhlasím .. Mne je Katie veľmi sympatická , vyzerá byť milá a aj k fanúšikom sa správa super.. Hrala v Supernaturali , kde som ju spoznala a podala tak perfektný herecký výkon ... vôbec neviem o akom Jessovi tu kecáte ,ale je mi to jedno je to váš názor a podľa mňa je to trochu trápne , že ju nemáte radi len preto , že chodila s tým Jessom *9*
    • Re: Nesuhlasím

      ten kluk se menuje Jesse McCartney
      • lissi117

        Re: Re: Nesuhlasím

        nehodili se k sobě
  • nemám ji ráda

    ej nemam ju rada..fajn je herečka a modelka...beru...ale nemam ju rada pač byla s Jessem Mecckartneyem....gr....je to moje platonická laska 4ever *14*
    • Re: nemám ji ráda

      taky ju nemám ráda, ne proto že chodila s Jessem, taky ho sice zbožňuju, ale nemám ju ráda proto, že je mi strašně nesympatická a mrcha od pohledu, nechápu jak Jess mohl s někým takovým chodit a vydržet s ní 3 roky!ha prej jeho první velká láska...tak to teda potěš, myslela sem si že má mnohem lepší vkus, než na takový kurvy(vypádá tak na někerejch fotkách), ale ta co s ním teď chodí Danielle Panabaker, vypádá sympaticky a v pohodě
      • Re: Re: nemám ji ráda

        Ja ji sica taky nemam rada a mozna neni sympaticka ale co ma je kouzlo osobnosti a proto s ni jesse chodil a vi proc.a co je na tom ze mel 3 roky jednu holku vzdyt na tom nezalezi spis je to super a taky vitej ve svete modelingu(ze je na fotkach jak kurva)kdybys byla modelkou tak vis co ti reknou to udelas.a odkdy chodi jesse s daniele panabaker????????jaks na to prisla :-(plomin jsi hloupa)
        • Re: Re: Re: nemám ji ráda

          nevim proč by s holkou neměl vydržet tři roky toe upe ok nepochopilas mě ale to je jedno(pak kdo je tu hloupej že?):Da vím že s ní chodil protože sem jeho fanynka a zajímám se o něj (ted už má jinou ale méno si nevzpomenu takže klid *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit