Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Katy

    Myslím si,že Katy je skvělá a talentovaná mladá zpěvačka,jež má před sebou dlouhou a úspěšnou kariéru *4* Totálně jsem se zamilovala do její hitovky I kissed a girl a pořád si jí msím zpívat,nebo pobrukovat *1* Prostě klasická krásná návyková písnička *4* A jinak,Katy je moooc hezká holka *14* *14*
  • luida

    Hodně...

    Všechno nej Katy!! Udrž se! *14*
  • !!!!

    Ti lidi co tvrdí že Katy je lezba tak se koukněte na klip: thinking of you <= to dokazuje že Katy NENÍ lezba!! jak tady někdo hloupěj tvrdí!!!! a to že když má jednu písničku:i kissed a girl neznamená to hned že je lezba!! takže se někdo do ní takhle hnusně hned nenavážejte je to od vás fáákt pěkně hnusný, vám by se to taky nelíbilo že jo??!!! *16* *8* *13*
    • britneyy

      Re: !!!!

      jo nikoolinka má pravdu a ti kdo ji nemají rádi ať sem nelezou *13*
  • vy

    Hej nevýte někdo jestly hulí??? *7*
    • Re: vy

      jo... kouří *5* *5*
  • dianna114

    Je super

    Katy Perry je podle mě úplně suprová,má skvělé písničky a konečně má americký hudební showbyznys nějakou brunetku! Doufám,že neudělá tu samou blbost jako Nelly Furtado a neodbarví si vlasy na blond! A mám dobrou zprávu,která jistě potěší její fanoušky-její nová písen Thinking Of You je v Esu na 1.místě! *15* Hodně lidí tvrdí,že zní její zpěv dobře jen studiově,ale živě ne,tak se podívám na nějaká její živá vystoupení,abych to posoudila. *3*
  • katy perry válí

    Katy Perry je moj nejoblíbenější zpěvačka a k ní patří její písně: firework, hot n cold, teenage dreams
    • Re: katy perry válí

      Máš podlě mě pravdu ale myslim že podle mě tam jedna píseň chybí ale to neva pa.
  • Katy Perry

    Katy prajem príjemného Silvestra a štastný Nový Rok,držím palce nech sa jej darí mám aj CD Teenage Dream. *4* *3* *14* *14*
  • Katy Perry

    Ahoj zdravim všechny,kdo taky tak zbožňují Katy Perry.Je to úžasná zpěvačka s úžasnými písničkami.A jestli se někomu Katy nelíbí,tak ať se klidně posere a nepíše sem.Nemá tady co dělat.Milujúúúúúúúúúúú
    • Každý má právo na to, aby vyjádřil svůj názor a pokud se to Vám milovníkům Katy Perry nelíbí, nemusíte to taky číst. Budete se muset hold smířit s tím, že každý Katy Perry milovat nemůže a já jsem jeden z nich, který tvrdí, že není jedna z těch, která by se měla řadit mezi dobře zpívající zpěvačky. =)
  • tomas.lajza

    Re: Nějaký d.e.b.i.l.!!!

    Jako tu asi není někdo normální proboha no a co že zpívá song I kissed a girl hned nemusi být lezba!!! Bože a navíc ten text nenapsala sama podle bookletu na cd!!! Napsal to sní M.Martin L.Gottwald a ještě C.Dennis takže vůbec to Katy nemusela napsat!! Je z toho hit a to je snad jedno co se v tom songu zpívá ne? Já mám Katy rád takovou jaká je !!!
    • Tu písničku psala katy ale když si najdeš překlad tak pochopíš ten význam, vlastně ona je textařka takže si písně píše sama včetně pár písní jsou všechny její
  • Katy je super

    katy hezky zpívá a má dobře udělané videoklipi moc se mi to líbí *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit