Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já mám ráda katy perry je na 2 místě majkla jacksona zasloužila jsi to :) *14* *14* *14* *14*
  • Já si myslím že je boží..... Tom
  • Katy je nej. Nemnela to lehky a napsala moc hezke pisnicky. Proste supr spêvačka
  • Luky1987
    Já si zase myslím, že Katy je nejlepší americká zpevačka a nejheščí *14* *14* *14* *14*. PS je určite lepší než Beyoncé *4* *4*
    • No urcite!!:);)
    • Přesne tak. Katy je omnoho populárnejší než beyonce .
  • Katy není nejlepší zpěvačka , nemá takový rozsah a všechno ostatní.. fakt nezpívá lépe než třeba beyonce :))
    • Ale zpiva !!!!;)
  • Luky1987
    Katy je nejlepší americká zpevačka a fakt se mi libi *14* *14* *14* *14*. Ale škoda, že se ostríhala s dlouhými vlasy jí to sluší líp je v nich více sexy
  • Luky1987
    Taky se mi libi Katy Perry
  • Zamiloval jsem se do ni a nevim co stim mam delat musim na ni furt myslet jeto nejkrasnejsi holka na svete
    • Já taky..a to podotknu, že jsem holka.:D
  • Luky1987
    Katy je nejheščí a nejlepší americká zpevačka podle mne, taky jí mám rád :-D
  • katy perry je fakt super mám ji moc ráda je moc hezká a úžasně spívá moc se mi líbí píseň roar vlstně nevím jak se ta píseň jmenuje ale jejího kluka sežere (sní) tygr tygr je mé oblíbené zvíře *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *5* *15* https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSTkvMylVmEezpZTjZXdGtBEtC6ICMExJQYyltnUqlrzMx5jtgprg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit