Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Katy Perry je hezká zenská, ale nic moc zpevacka
    • Prohlizela jsem si vsechny komentare a tohle si tam psal snad 20x. Bozeee jednou to staci -_-
      • Luky1987
        Jdes taky na jeji koncert? Ja uz se tesim, kdyz Katy uvidim nazivo ve Vidni :-) >:)
  • pajjuska
    Je dobrá, ale jsou i lepší, dříve jsem ju měla strašně moc ráda, ale teď jsem našla i lepší zpěvačky.
    Nejlepší písnička od Katy je Waking up in Vegas
    • Luky1987
      Mne se nejvíc od Katy líbí písnicka Last Friday Night a nehodnotím jí jako zpevacku, protoze nevím co jsi mám vybrat. Jinak jako zenská se mi hodne líbí
  • Všechno nejlepší k narozeninám !!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vše nejlepší a hodně inspirace k psaní dalších super písní, ti přeje tvoje velká faninka, Nataliala. Jsi můj vzor!!! *14* *14* *14* *14* *1* *1* *3* *15* *14* *14* *14* *4* *14* *14*
  • Luky1987
    Katy není az tak spatná zpevacka nekterý písnicky se mi od ní líbí a hlavne ona. Jeste jednou jí preju vsechno nejlepsí k 30.narozeninám
  • katycats
    HAPPY BIRTHDAY KATY !! *14* *14* *14* *14*
  • vše nej ke kulatinam a at tvy pisne zustanou dobre
  • pajjuska
    Vše nej *1*
  • Luky1987
    Katy Perry preju vsechno nejlepsí k 30.narozeninám, síce jí jako zpevacku nemusím, ale líbí se mi jako zenská a mám jí rád
  • Všechno nejlepší,hodně stěstí,hodně zdraví,hodně dobrých písniček,Katy.Seš moje druhá nejoblíbenější zpěvačka!!!Seš superskvělá!! ;) :3 :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit