Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je dobrá
  • Luky1987
    Katy není rozhodne spatná zpevacka, ale dobrá
  • katy perry je dobra lulu jsem zvedava jak bys to ty zaspival *2* takze nerike ze je hrozna kdyz je dobra
    • Luky1987
      Presne Katy je skvelá zpevacka a zpívat umí, mne se její písnicky líbí
  • Luky1987
    Katy je dobrá zpevačka, tak nevím co jsi stežujete
  • ne lulu kdyby ji ten hlas upravovaly tak by to byl podvod viš.
  • no tak ji na videoklipech ten hlas upravily a lidi si mysli že fakt tak zpíva ale ne *5* *5* a na koncertech na živo ji to nemužou upravit tak proto se mi zda že zpíva hroooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooozzzzzzzzzzzzzzzzzzzznnnnnnnnnnnnnnněěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěěě *10*
  • hele lulu ja chapu že je to tvuj nazor ale to nedava smysl jestli zpěvačka zpíva hezky na videoklipech tak ma uplně stejni hlas i naživo Katy jsi neměni hlas jak jse ji zachce to by ani nešlo *7* *7* *7* *7* *7*
  • Luky1987
    Za to já nesouhlasím, Katy je dobrá zpevacka a zpívá i nazivo perfektne
    • Nejsem toho názoru a mě se to nelíbí. Dle mne, jsou lepší .. =)
  • Nemohu souhlasit s tím, že dobře zpívá. Její písničky jsou dobrý, ale když má zpívat naživo nejsem toho názoru, že má nějak dobrý hlas. Jsou i lepší jako například Rihanna, kterou sice nemám moc rád, ale rozhodně naživo zazpívá dobře =)
  • love007
    V klipu B-day se mi nejvíc líbilo, to jak si sundala tu masku princezny, to bylo upe hustý, takový I'm Katy Perry...
    • Luky1987
      Miluju písnicky od Katy je výborná zpevacka ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit