Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je perfektná zpevacka proste Katy
  • konečně nějaká zpěvačka, co neni blondýna, ale černovláska ! :DD COOL *3* *4* *5*
  • No, mne sa zase Katy páci aj pesnicky má dobré :)
    • love007
      Ty vole mohl by si to sem přestat psat? konečně... ale asi se tě nezbavíme
      protože :) holt každá branže musí mít svího Pintala teda Pintéra:) a tou branží myslim tuhle stránku TWL!!! :/
      • Píšem tu iba svoj názor,že sa mi Katy Perry páči aj jej pesnicky, to je normálne si myslím a love007 proti tebe nič nemám inak
        • fajn sorry....
  • katy je dobrá ale taky nic moc. jsou mnohem lepší zpěvačky
    • love007
      souhlasím, já jsem ji dřív měla ráda...pak jsme ji začala uplně nenávidět ( důvod neznám) ale teť k ní mám spíš takovej neutrální vztah...
      • love007
        Proč mi dáváte Dislajky když říkám neutrální vztah? víte vůbec co to je?
        Neutrální vztah znamená že ji nemám uplně ráda ale není to že bych ji nenáviděla...mimochodem nehodnotím ji protože nevím co si mám vybrat...
  • Ahojky, kdyby někdo měl zájem o cokoliv od Katy Perry (CD), stačí napsat na mail: PetraPresley@seznam.cz, možnost sehnat ze zahraničí, většinou za lepší ceny :)
  • Katy Perry je velmi dobrá spevácka. Jediné co nesnesu je Rihanna,Miley Cyrus,Britney Spears alebo Adele toto sú hrozné spevácky narozdíl od Katy
    • Adele je dobrá, ale jinak úplně souhlasím :))
    • love007
      RiRi je super...
      Miley Cirus taky...
      No Ty britney Spears...no to s tebou souhlasím
      A Adele patří k mím nejoblíbenějším zpěvačkám tak drž huby
    • love007
      Twl Aji Adele??!!! ty seš divnej!!! :p
    • Mrs.Wesley
      *16**16**16**16**16**16*
      • Mrs.Wesley
        Twl proč mi dávate mínus já to myslím na pizdéra né na KP!!!*1**10*
    • *16* *16* *16* *16* *16*
  • 29 jo bych jí tipovala na víc ale jinak je to moc skvělá zpěvačka *2*
  • Nechápu,co proti Katy Perry nekdo máte vzdyt je hezká,zpívá dobre a mne se její písnicky líbí
  • Katy Perry je proste úzasná
  • Je to zpěvačka s velkým potenciláem a má opravdu skvělý hlas, ale některé její piísničky se mi moc nelíbí, některé zase jo.. Každopádně je nadaná a úspěšná a já jí to moc přeji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit