Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepšíí Katy !! :-** si úžasná zpěvačka jen tak dál :DDD !!! :-**
  • Jsemvkapele-Rihanna
    Všchno nejlepší:) Jsi bestovní zpěvačka! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Veejaa
    ten new Klip ♥ od Katy- Wide awake :) je úplněě úžasný ;) ♥♥♥
  • ty jo konečene nejaký člověk který má KONEČNE pravdu lidi jak to mmužete poslouchat!!!!!!!!!!!!!!!!! *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
    • Hele víš co ty krávo.Když ji nemáš ráda tak sem nic rači nic nepiš.Protože ty bys nic takovýho nedokázala takže drž zobák a drž se od ní dál protože jediná nána jsi tu jediná ty!! *16* *16* *16*
    • to je snad naše věc, jestli jí posloucháme nebo ne.já taky neposlouchám některé zpěváky, ale nekritizuju je
  • Veejaa
    nevíte někdo jestli ten film- http://www.youtube.com/watch?v=K16NvLCk2CY&feature=g-all-u&context=G26d207eFAAAAAAAASAA ja vim že je na něho jen zatím ukázka ale potom někdy až bude hotový tak jestli ho tu v Čr budou dávat ?? klidně i s titulkami ??? :)
    • Mám pro tebe špatnou zprávu.Film s Katy nebude v českých kinech promítán.I když se o tom uvažovalo.Jediné promítání tohoto filmu je(nebo bylo) v Lucerně v Praze, tam ale už mají (měli) plno.
    • Zřejmě nebudou premiéra byla ve větších zemích někdy na začátku července. Chtěl jsem na to taky jít, na začátku července jsem přijel do Anglie bylo to tu tak 2 týdny a pak to tu skončilo... Takže pak si to asi někde budeš muset stáhnout :p
    • podle mě ne, protože to v americe byl total propadak. co se nelibi v americe, to sem nepošlou
    • odle mě to bude za hodně dlouho si Za ok jestli ne za dýl že v USA to odvisílaj až v létě a než to češi zase dojednaj joděj tm titulky a vše odobně tak to bude zas doba
      • Veejaa
        to mas pravdu :) to bude asi fakt za hodne dlouho *7*
  • Veejaa
    http://veejaa.blog.cz/ ikdyž ten muj blog nic moc :( ale nejake fotečky videa atd... ;)
  • Veejaa
    nevim jestli to byla paruka nebo jeji vlasy ale spis si myslim ze paruka protoze by si je asi neostrihala ne? :) ja nevim
    • Jo, to máš pravdu. I když v těch krátkých vypadá uplně jinak. a Navíc není takový moula aby si je ostříhala. :-)
      • Veejaa
        jj ;)) *4* *4* *4* *4*
  • Už viděl někdo nový viedoklip Part Of Me? Skoro na začátku si Katy Perry ostříhá vlasy. Nevíte někdo, jestli to byly Katy pravé vlasy nebo jenom paruka?
  • Muj kluk mysli, ze Katy ma neco jako latexovy fetis, ale jemu to prej nevadi, protoze i tak vypada skvele. Ach jo, asi budu zarlit *1*
  • Clio189
    katy je skvělá *1*
    • Veejaa
      jj to je ♥ ♥ je božííííííííííííííí *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit