Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomas.lajza

    Nový song

    Nový singl Katy Perry vyjde už 25.května. Jmenuje se California Gurls a bude ve featuringu se Snoop Doggem :) *4*
  • msnl

    má takový dívný hrubý hlas a vůbec se mi nelíbí,ty její písně
    • Re: msnl

      Máš pravdu já poslouchám metal a ne nějakej pop nebo co *1*
    • Re: msnl

      pokud máš nico proti katy tak si to vybav s těmito fanoušky a se mnou! ji Neurážej *8* *8* *8*
  • tomas.lajza

    Nové album

    Nové album Katy vyjde 23.srpna.2010 a film Get Him To The Greek/Dostaň ho tam! má premiéru 4.června v USA a 5.srpna v českých a slovenských kinech :)
  • takyy

    já sem taky stir narodila sem se 31.10. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nejjj

    nej je ta pisnicka s 3OH!3 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* já jí mám katy ráda
    • Re: nejjj

      máš pravdu KATY PERRY je skvělé mě se nejvíc líbí od ní písnička HOT N COLD. *3*
  • katy a 3oh3

    super najlepsia na svete a na dyyzee bol dobry dj a pustil katy a 3oh3 STARSTRUKK!!!!! boloo suuuperrr!!!! je najjjjjjjjjj a ich pesnicka ja best!!!!!! *14* *1* *14* *1* *15*
    • Re: katy a 3oh3

      jezisi koho to zajima? *9*
  • katy perry

    Katty perry je tá najlepšia speváčka na svete! naj... je aj z 3oh!3!!!!!! *14* *14*
  • Katty Perry

    nezapomeňte hlasovat pro starstrukk a if we ever meet again v obou katy *1* *3* na t music chart
  • Lesba

    Kdyby něco tak je bisexuálka a teď chodí s nějakým klukem ale i kdyby byla tak je pořád dobrá *1* *1* *14* *14* *14*
    • Re: Lesba

      No ak si videl/a klip na I KISSTED GIGL tak se mýlíš a toto není pravda!!! 1. dokaž to! 2. není to pravda!!! *8*
  • tomas.lajza

    Starstrukk

    Nové video Katy Perry a skupiny 3OH!3 zde http://lovekatyperry.blog.cz/0910/k aty-perry-feat-3oh-3-starstrukk-off icial-musci-video#pridat-komentar

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit