Přejít na výpis diskuzí

Keanu Reeves

OSOBNOST 31.12.2006 
346 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jojo

    od něj bych se nechala strestat :D
    • pstrosik

      Re: jojo

      tk to nejsi určitě sama *1*
  • Help !

    Ahoj, Keanu je moc fajn, jako herce ho má rád i můj přítel a jednou mi vyprávěl o filmu, kde Keanu hrál skvělou roli, jenže si nepamatuje název filmu ... Je to starší věc, hlavní hrdina se vrací z války či vojny, na statek, kde probíhá vinobraní, mého přítele zaujala nejvíc vzrušující scéna, jak ženy šlapaly ve velké kádi vinné hrozny ... šlo tam snad i o nějakou zradu a mstu ... no prý krásnej film, chtěla bych ho vidět a taky překvapit přítele a pokud možno tenhle film někde koupit na DVD nebo videokazetě, nebo snad i od někoho sehnat ... Děkuju za rady od těch, kdo o tomhle filmu něco ví :o)
  • sexy men

    S Keanu na věky zalezem do deky. *14* I love you I love you
  • skvělej

    keanu Reeves je prostě nejlepší herec a ktomu ještě je nejhezčí nepatří mezi nafoukaný hvězdy který chtěj jen prach je prostě super a můj nejoblibenější herec pa a víc pište
  • ..... *18*

    Keanu je prostě boží!!!!!!!!!nádhernej a sladkej!!!!!!!!! *14* plostě zlatíško!!! *14*
  • keanu

    nnnnneeeeeeejjjjjjjjjjjjj nnnnnééééééééééééjjjjjjjjjjjjjj hhhhhhherec
  • pro jane

    ale ze je taky backham krasnej!!!ale ani keanu nema chybu,a je prekrasnej!!!miluju takovy sympataky!!!
  • hmm..

    Počula som, že Keanu je čerstvo zaľúbený. To by nebolo ešte nič tak zlé, ale je zaľúbený do o 20 rokov staršej Diane Keaton! On sa snáď zbláznil! A to sa hovorilo, že je ženatý s Autumn Macintosh..
  • Nebudu po vzorech psát že je Keanu Reeves sladkeeej a že mám jeho fotku v koupelně, protože to jsou lehce ujeté postřehy postpubertálních fanynek, a k těm jsem se nikdy moc neuměla a ani nechtěla zařadit.Spíš je pravdou že je herec který má obrovskou kupu talentu, který se mu podařilo uplatnit ve filmech, které jsou jeho umu absolutně nevyvážené (jsou výjimky, souhlasím, asi takových 6 jich tam bude)ale jinak doufám, že bude mít větší štěstí na výběr filmů..vždyť na to chlapec má!
  • Keanu Reeves

    Já ho uplně zbožnuji a miluji ho!!! *14* *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit