Přejít na výpis diskuzí

Kesha Sebert

OSOBNOST 6.4.2009 
182 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy

    Mazání a rozhraní

    Projela jsem si diskusi a někteří z vás si evidentně pletou vyjádření negativního názoru s vulgaritami, urážkami a pomluvami. Upozorňuji, že veškeré tyto příspěvky budu okamžitě bez milosti mazat, a to včetně vulgarit v nadpisech!!!
    Éra urážek (jak vzhledem k osobnostem, tak vzájemně mezi sebou) definitivně skončila! *13*
    • Re: Mazání a rozhraní

      Hej dobře ty ! jen do nich ...proč sem ty lidí chodí když keshu nemůžou vystát..urážejte si někde jinde
  • kikusenqqa

    .nej je Kesha

    holky znáte tu písničku Blh blah blah ta je upe nejfíc!! *14* *3*
    • aquamarine

      Re: .nej je Kesha

      jjj je super... *14*
  • puspuspusinka

    Kesha

    Kesha má úplně suprový písničky, jako osobnost jí zase tolik nemusím, ale nwm proč jí tu srovnáváte s Lady Gaga *7*
    Podle mně si nejsou vůbec podobný. Každá má svůj styl. Od LG poslouchám jenom 2 písničky, a jinak je mi ukradená a řekla bych že je Kesha pomalu lepší, protože má aspoň normální styl oblékání.
    Ale jinak jako tohle je můj názor, Kesha je úplně suprová zpěvačka !!! *14*
    • Re: Kesha

      to mas pradu kesha je suprova a ja taky lg nemusim podle mne je lg divna *1* *1* *1* *1* *1*
  • vše nejj

    Všeckooo nej:) :) ...prostě fakt stylová zpěvačka , ty písně takový rytmický no prostě si COOL Kesho :P
  • KESHA

    KESHU MILUJI!NEMŮŽU ZA TO,ALE JE TO NEJ ZPĚVAČKA ČO MŮŽE BEJT :).PROČ NEMÁ KONCERT TADY :( *1*
  • anett96

    luxus

    teda musííímm říct že mááá luxusníí písničky *14* ...ale jako od pohledu vypadáá proste vymatlaně taková vyhulená..drogy atdd....ale neníí to ve zlýým já zboznuju její songy ale no je divnáá....nikdo nevíí jaká skutečně je ale proste mě tak pripada *3*
    • floridka

      Re: luxus

      no ja ji vzdycky jen slysela na discotekach nebo v radiu a podle hlasu sem si myslela ze je to cernoska a sem mile prekvapena ma zvlastni barvu hlasu ale vzhledove je to takova no smazka z ulice.je desne rozcuchana
      • Re: Re: luxus

        proboha vy ste piče :DD jak jedna tak druha:DD..prej smažka z ulice..asi nechápete že to je jen její styl,že? Je to divoška a rebelka..hovno smažka..to ste leda tak vy dvě:DDD kesha je borka *14*
  • mileycyruska

    best!

    nejnejnejnej
    Kesha prostě žije s její hudbou se nikdo nenudí pstě best girl!!!! *14* *14*
    • Re: best!

      TEBE SIBE VED JE HROZNA NAJLEPSIA JE MILEY CIRUS LADY GAGA A KATY PERRY S AAAAAAVRIL LAVINGE TIE SU ASPON TROCHU NORMALNE
      *5* *5* *15*
      • Re: Re: best!

        ..:)Nedohadujte se a radši mě řeknětě kdo je AUTOR její písničky!
  • Kesha

    Perfektná pesnička...práve teraz ju počúvam a už ju viem uplne naspamäť je to naj naj naj pesnička, aku som kedy pocula, myslim TIK TOK...ale Keshu ako cloveka ta to ne pripada mi jak lady gaga ktora sa mi hnusi
    • Re: Kesha

      HMM tak to mozna tobe, ale jinak je gaga the best!!!
      • anett12

        Re: Re: Kesha

        jojo, Lady Gaga je moe nej zpěvačka....miluju ji!!!♥♥ *14*
  • kikiss11

    ..

    Miluju její pecky!!!=) *14*
  • dablik48

    kesha

    kesha je ta největší kočka na světě *1*
    sem její nej fanynka *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit