Přejít na výpis diskuzí

Kevin Jonas

OSOBNOST 10.12.2007 
157 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sweet.anne

    Kevin

    Kevin je a vždycky bude můj nejoblíbenější JoBro. *14*
  • nicholas

    Kevin - 21 , vše nej

    vše NEJLEPŠÍ Kevine a šťastných 21:-)
  • Kevin

    Se podivejte na youtube a najdete tam jak kevin zpiva *4* *1*
  • Re: Kevin

    Joe je stejně nejhezčí!!! *14*
    • pavlusqa

      Re: Re: Kevin

      Ne Nick je nejhezčí *1* *14* *14* *14*
      • z.u.z.k.a

        Re: Re: Re: Kevin

        nn Joe *15* *14*
        • kikalka.1

          Re: Re: Re: Re: Kevin

          Nn Nick *14*
  • Kevínek

    Miluju Kevínka je krásnej. Miláček *14* *14* *3*
  • pesulda

    Kevíííínek♥

    Keviiiiiinek je zlatíško!!!miluji ho!!! *14* *14*
  • luida

    noc v muzeu 2

    Tak jsem se mrkla na Noc v muzeu 2, kde měli hrát všichni 3 andělíčky. Ale myslela jsem si, že to budou oni, a ne nějací porcelánoví!!! To mě fakt naštvali!!!!
    • aknellka

      Re: noc v muzeu 2

      Já jsem viděla video na youtube,jak to nacvičovali..fakt to byla sranda!!=D..jestli ho najdu,tak ho sem hodím,ju?

      Jonas Brothers jsou nejlepší zlatíčka na světě!!=D

      Nikdy jsem nedokázala pochopit,jak mohli být fanynky zblázněné třeba do Tokio hotel..co všechno dělali..taky jsem se zařekla,že bych se k ničemu takovému nesnížila..a hle..jsem v tom až po uši skoro celý rok!Není den,kdy bych neposlouchala jejich písničky,nedívala se na jejich videa a nezkoumala plakáty na zdi tak,až se mi rozmaže pohled...Miluju je!!=D
      • luida

        Re: Re: noc v muzeu 2

        Tak yjsem se na to dívala a je srande, že tak velcí kluci tam běhají s takovýma křidýlkama!! A ta písnička z Titanicu, co tam zpívaj je božská!! Lepší než Celine Dion!! *1*
        • aknellka

          Re: Re: Re: noc v muzeu 2

          Já jsem na tom ještě nebyla..Ale kámoška jo,tak mi hodně vyprávěla a já jsem se dívala na pár ukázek.Ale 18. se chystám!Už se moc,moc,moc těším!! *1*
  • kevin

    hele kevin je taky hezkej a ty co onem pisou hnusny veci tak at si to nekam strcej urcite ste blbi a hloupi ale urcite je oblibej vic nez vy tak onem nic nepiste hnusnyho ne *13* *13* *13* *13*
  • je škoda že kevin skoro vůbec nespívá, taky by mu měli napsat někaký sólo ma náhodou pěknej hlas. Ale celá skupina je super.
  • jannah

    Všecno neeeej

    Všechno neeeej!!!Keve!! *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit