Přejít na výpis diskuzí

Kevin Spacey

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je k pláči,jak ho po 30 let staré věci s nějakým neznámým hercem všichni odsunuli do propadliště dějin.V Holywoodu by si měl každý zamést před vlastním prahem. Osobně se divím,že tam tolik let mohly tyhle věci (sexuální obtěžování) dít. Je mi zle z lidí co to dělají a je mi zle z lidí, co si na tohle na sklonku své kariéry najednou vzpomněli. Každého někdy někdo obtěžoval, ale stejně to je hon na čarodějnice.Chlap se bude bát kouknout holce na zadek nebo ji chtít sbalit. Mě osobně obtěžovalo hodně úchylů, ale já jsem také obtěžovala svého budoucího přítele,když jsem mu hned sahala na stehno,když mi kupoval při prvním seznámení pití?
  • Avenger1
    Vše nejlepší,Kevine *3* *4* *14*
  • Nenajde s mnoho herců , kteří jsou tak všestraní.Zahraji téměř cokoliv a umí hrát i divadlo a zpívat zkrátka univerzál a to velmi kvalitní.A hlavně umí stejně dobře padoucha jak např. policajta a to neumí kdekdo.
  • ivra

    SUPERMAN!!!!!

    Pro všechny fandy filmu Superman se vrací!: BUDE V SOBOTU 28.2. VE 20:00 NA TV PRIMA, TAK SE NEZAPOMEŇTE KOUKAT!!!
  • Krása...

    Je to Krása...Americká krása *3*
  • kevin

    opravdu výborný herec řadím ho na samotnou špici.dokonce umí i zpívat myslím ,že to bylo na předávání oscaru.dobrý film pošli to dál,L.A.přísně tajné kde si zahrál po boku russlla crowa
  • Mohu potvrdit. Mám soundtrack k filmu Beyond the Sea, který u nás, bohužel, také nevyšel a Kevin umí! Po filmu není slechu ani dechu ani na DVD, nechápu, proč jej všichni distributoři ignorují.
  • Beyond the Sea

    Kevin produkoval, režíroval a hrál hlavní roli ve filmu Beyond the sea, který natoči jako poctu zpěvákovi 60. let Bobby Darinovi a splnil si tak svůj životní sen. Sám nazpíval všechny písničky a nazpíval je skvěle. Bohužel, tento film u nás k mání není. Mám ráda všechny jeho filmy a obdivuju, co všechno dokáže.
    • Re: Beyond the Sea

      Je to proste jednicka-libil se mi vsude.Ted naposled Oko bere...skoda o filmu Beyond...jsem neslysela H.
  • Web o Kevinovi

    Kevin Spacey je opravdu výborný herec nejen ve filmu, ale i na divadle. Bohužel, u nás nemáme možnost vidět jeho současná divadelní představení. Držím mu palce, aby byl pořád tak precizní a přitom okouzlující jako dosud. Jestli máte zájem o bližší informace o něm, navštivte nový web http://kevinspacey.wz.cz
  • Nejvíc se mi Kevin líbil v Americké kráse a ve filmu Pošli to dál. Je to jedinečný herec a je mi moc symatický ve všech rolích, které jsem viděla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit