Přejít na výpis diskuzí

Kiki Kannibal

OSOBNOST 27.2.2008 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katy_kiki

    ?

    Hey lidi...Kiki není 17 ne ? Já myslela že 18 *lol* ale jako i tak vše nej Kiki...xD Upe miluju tuhle cool scene queen x)
  • olcheeseburger

    :)

    happy B day Kiki :)) *5*
  • Kiki je 18 let

    Kiki Kannibal je 18 let, a ne 16!! Někde se píše, že se narodila v roce 1990, někde zase že v roce 1993,1992, sice envím, v kterým přesně se narodila, ale myslím si, že bud v roce 1991 nebo 1990. Byla jsem totiž na jejím profilu na myspace a je tam napsané, že je jí 18!!
    • Re: Kiki je 18 let

      kiki nemá myspace!!!!!!!!!!!! spíš koukni na její buzznet.
  • _lenulinka_

    love...scene..forewer

    Miluju scene newíc scenistka na světě milujůů..úžasná,nádherná,lux usní...je můj vzor *14*
  • rockstar-girl

    Je super!!

    Kiki je GOOD..Už pro to jméno xD
  • nikolletka

    Tuuuc

    Twe thak tohle je fakt fešna holčina:-Pfakt upe CUTE:-P;-D
  • kamca12

    SCENE FOREVER

    Scene hvězda. *5* fakt je moc hezká, sice mám raději Hannu Beth, ale Kiki je taky skvělááá! *3*
  • Ehm!!!

    Tak neasi jiste ze se to da sehnat!!! co takhle kdyby ses koukla na jeji oficialni stranky ne??? KND kouture tam ma ty diamanty ale nic lewnyho ti powim!!!!!! *13* *5* stejnak musis met paypal aby ti to mohla poslat *1* *1* *1*
    • th-jitush

      Re: Ehm!!!

      Jj, ty její stránky znám..ale já myslela jestli někde v Česku,ale to asi nn..no a muzu se zeptat co to je paypal ? *7*
  • th-jitush

    PROSIM

    Ahojky ...prosim ..neznáte nákou stránku kde prodávaj ten přívešek s tim DIAMANTEM jak má kiki často na krku?pořád ho shánim a nemužu ho nikdy sehnat *9* tak prosim jestli někdo vi at bud odepiše sem nebo na vzkazy kujuuu *3*
    • Re: PROSIM

      co jsem koukala sehnat prý jde jenom v cizině... ani na internetu není.. ale hodně Scenek si ho vyrobíí...
  • Blonde

    Hééy Fakt cool ŠtáájL___Nemá chybuu ta holka prostě !!
    Ani sjem nevěděla že jí je teprve 16__Závist!! *7*
    • alyssia

      Vzor?

      Tohle je věc,kterou fakt nechápu..Jo,holka má sice docela fajn styl ale koukněte se proboha na ní pořádně..!..Tohle má bejt vzor pro mladý holky..?..No ono se asi ani není čemu divit,každá druhá považuje až nechutnou vychrtlost za neskonalou krásu a snaží se jí co nejvíce podobat..Jen tak dál,sláva anorektičkám..!!:-/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit