Přejít na výpis diskuzí

Kim Rossi Stuart

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po x letech jsem si pustila fantaghiro a zase mě očaroval...:P já ho žeru prostě..:-) *14*
  • Do pr... *1* kouká jako když neumí do pěti počítat a je to pěknej proutník! *1* *3* *4*
  • Nevím jestli je ten herec svobodnej single a bezdětnej nebo zadanej apod.. ale na fb je na něj spousty odkazů a v itálii je sousto pro bulvár už celý roky.. před pá snědou dlouhovlasou hnědovláskou /oplácanější typ, obličej jako pumlíč/ byla z něj celá hotová různě spolu chodili většinou po městě nebo jim kim vozil na motorce a taky pár fotek jak spolu vycházeli z retaurace... a hodně žhavých fotek od moře jak se koupali v plavkách a líbali nebo jak se na pláži oplalovali a líbali.. nějaká stephanie myslím že je její křestní jméno jinka nic nevím a v roce 2013 spolu byli vyfocený i na nějkaý společenský akci jakože premiéra asi kimova nového filmu nebo tak..
    • Jo a tak tu Stephanii už nemá... teď jsem našla informaci že kim se stal otcem ve 42 letech dne 26.11.2011 syna jménem Ettore... dítko mu povila po několika málo měsících vztahu herečka Ilaria Spada /narozená 27.2.1981, Latina, Itálie/, se kterou oznámili že se chtějí vzít v létě 2015. *14*
      • Kim byl kdysi zasnouben s herečkou jménem Veronica Logan /nar. 22.5.1969, řím, Itálie/. Kim mluví kromě italštiny také anglicky a francouzsky. Dobře plave a umí hrát na trumpetu!
        • Kim byl zasnouben také s herečkou jménem Simona Cavallari /od r. 1989 do r. 1991/... , je narozená 5.4.1971 /Řím, Itálie/.
    • Jo a jinak jeho matka je bývalá top modelka Klara Müller, Kim má ještě tři sestry z čehož dvě jsou taktéž herečky - Loretta Rossi a Valentina Rossi Stuart /později byla kaskadérkou/ a třetí jeho sestrou je Ombretta.
    • no a ještě někde v bulváru byla vyfocená jak vycházela odněkud asi z restaurantu a vedla takovýho malinkýho blonďatýho klučíka za ruku /cca roční dítko nebo do roka a půl starý/ bylo to z roku 2014 nebo 2015 a psali tam, že to má bejt snad syn kima... tak nevím..
  • Motivazione

    Ciao, spero che tu abbia una bella giornata. Vorrei scrivere poche righe per un incidente di tre anni fa. Non è stata colpa mia, io non sono un assassino e anche l'uomo temerario. E 'appena successo, ma mi sento ancora in colpa, non è colpa mia, mi dispiace ma questo evento, a volte la vita è dura e spero che non sarò lapidato. vivere in pace, di comprensione, di perdono e di amore, solo per trovare il vostro scopo di vita. Prenditi cura.
  • linett

    vše nejlepší !!!

    k narozeninám ! A opravdu nejlíp vypadal ve Fantagiře !
  • Fakt hustý!!!

    Herec Kim Rossi Stuart zranil potápača

    05. 07. 2008 15:00

    RÍM - Herec Kim Rossi Stuart, známy svojím stvárnením princa Romualda v rozprávke Fantaghiro, narazil do potápača.

    Herec sa plavil na svojom nafukovacom člne na mori neďaleko mesta Civitavecchia. Píšu o tom dnešné noviny Il Messagero. Nešťastnému dovolenkárovi z Ríma museli lekári po nehode amputovať pravú ruku a pravdepodobne stratí aj nohu, ktorú tiež zachytila a dokaličila vrtuľa gumeného člna.

    Rossi Stuart bol so svojim plavidlom na ceste rýchlosťou asi 40 km/hod., keď začul tlmený zvuk. Najprv si myslel, že narazil do kmeňa stromu, ale o niečo neskôr zbadal ťažko raneného potápača, ktorému s pomocou druhého potápača okamžite poskytol prvú pomoc, píše agentúra DPA.

    Tak o tomhle jsem vážně nevěděla, co člověk nenajde a to jsem hledala na netu referáty o Stuartovcích.. *9* *9*
  • chelsea22

    NA PROFILOVÉ FOTCE..

    ..VYPADÁ JAKO JUDE LAW! *1*
    • Re: NA PROFILOVÉ FOTCE..

      *1* tak o tom silně pochybuju.. *1* *5*
  • pajanike

    K narozeninám

    Vše nej k narozeninám =o), přeju hodně štěstí v životě *4*
  • megana

    Libil se mi v pohadce o princezně Fantagiro!

    N
  • pls

    hej ludia prosim was pomožýte mi niekto na celom nete nemožem stianhnuť film fantaghiro...
    • www.ulozto.cz, tam jsou v češtině všechny díly

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit