Přejít na výpis diskuzí

Kim Wilde

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kim miluju

    Na to že jí je 45 let vypadá špičkově stale atraktivní baba její nové cd taky super Kim prostě miluju *14*
  • Nejhezčí

    Myslím že tak krásná zpěvačka jako byla Kim dodnes není *4*
    • Re: Nejhezčí

      S tím souhlasím, že byla náramně hezká
      a přitažlivá. Přidal bych i Debbie Harry
      zpěvačku 70.a 80.let ze sk.Blondie.Pokud
      tedy byla upravená, jinak vyhlížela dost
      extravagantně.
  • Kim Wilde je stále super hvězda

    Naprosto souhlasím Kim Wilde je velká světová hvězda a stále krásná žena jsem moc rád že natočila konečně nové album je špičkové vrátila se a to je SUPER!!! *14* doporučuji se podívat na její stránky Kim Wilde TV kde má všechny své klipy a tv záznamy
  • SUPER NOVINKA !!!

    Kim Wilde vystoupí po dlouhých 15 letech v české republice bude to 26.7.po 22 hod jako hlavní hvězda večera na Benátské noci na festivalu na Malé skále *3*
    • Re: SUPER NOVINKA !!!

      Byl jsem tam a bylo to fantastické *4*
  • Petr

    Kim bude v listopadu koncertovat ve Vídni a v Dráždanech a taky v jiných německých městech. *3* *14* *3*
  • je opravdu dobrá *3*
  • krásná zpěvačka

    Velmi dobrá zpěvačka v 8o letech největší a nejkrásnější britská super hvězda nové album je perfektní všem doporučuji *4*
  • Happy Bitrhday Kim !

    Kim vypadá na svůj věk stále skvěle *4*
  • Nové album !!!

    Kim vydává po 4 letech nové řadové album a je skvělé na you tube je i pilotní videoklip super !!!
  • KIM

    Musim říct,že jsem její velký fanda,jen škoda ,že u nás v Čechách moc nevystoupila.Mám ji rád i jako normálního člověka-třeba jak dělá zahradní architekturu.Líbí se mi i její smysl pro humor,na youtube je třeba pěkný video,jak si z ní udělali legraci v rádiu-moc pěkný.A je tam toho spousta jiného,tak tam někdy mrkněte ,BAY BAY!
    *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit