Přejít na výpis diskuzí

Kiowa Gordon

OSOBNOST 3.5.2009 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika.

    :-)

    Všechno nej! *3* *1* Kiowa je úplně krásnej a skvělej v Novym měsíci!
  • bellinka

    sexy vlk

    Takze Kiowa je hodne ale opravdu hodne sexy mužík ale velký muzik!!!! *14* komu se tu vlastne libii??:-D *14* *14*
    • Re: sexy vlk

      jo je fakt nej *14*
    • lanija111

      Re: sexy vlk

      mně mně
    • Re: sexy vlk

      ja se dobrovolně hlásím.... *14*
      • Re: Re: sexy vlk

        *1* *1* *1*
    • Re: sexy vlk

      Mě!!!
  • zuza-nyje

    ...

    Zvláštní jméno, díky němu si v zemáku vzpomenu na Kijev :D ale nic proti němu ani jeho jménu nemám, je to fajn přezdívat ho Kiwi to je roztomilý !!! Jinak Kiowa v roli Embryho je podle mě třetí nejhezčí vlkoušek v NM, pokud beru i zatmění tak čtvrtej (přibyde Seth) ale je to fešák, moc pěknej kluk !!
    • Re: ...

      prome je a navzdy bude nejkrasnejsi Kiowa *14* *14* *14* *14* *14* *15*
    • Re: ...

      Taky mu říkam Kiwi...je to roztomilý.*15* .. jinak nevím jak si z jeho jmena můžeš vzpomět zrovna na Kijev.*1* .To nepochopím.*1*. Jinak v New moon je úžasněj. jenom kdyby tam byl trochu dýl. Jinak i s dlouhýma vlasama mu to sekne
  • .....

    bud rada, ze tu sem neco o nem alespon napsaly....
  • který p...

    který prase napsalo "narodil se jako rodilý američan"??!!
    • mattigirl

      Re: který p...

      příště si tu pište o něm samy...když se vám to nelíbí
      • Re: Re: který p...

        příště když budeš o někom psát, tak si zjisti co vlstně psát :) to je jen rada do života

        "rodilý američan" bude předpokládám "native american" a to neni rodilý, ale domorodý, tudíš indián
        • Re: Re: Re: který p...

          takový prkotiny tady řešite... *1* *1* *1* kiowa je proste nejlepsi... *1* *1*
  • love

    no není užasnej. *14* *14* *14* *14*
  • wow

    nadhera.....nemam co dodat *14* *14*
  • kiowa

    Kiowa je neuvěřitelně nádhernej človíček a věří, že v new moon zahraje svou roli nejlíp jak umí. jinými slovy miluju tě Kiowo
  • borec

    Hrozně se těším na New Moon jak to Kiowa zahraje jako Embrymu mu to sekne *1* *1*
  • mattigirl

    nej...

    Myslím si, že Kiowa bude dobrý herec. Ztím je jenom nejroztomilejší človíček na světě *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit