Přejít na výpis diskuzí

Klára Cibulková

OSOBNOST 5.10.2014 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klárka Cibulková je naproste nej! Roli Andrey hraju ÚŽASNĚ, takže celý dny žvatlám o tom, ať už je ordinace, že sena ni musím dívat, i když v něčem je to blbost, že prostě musím, když je tam Andrea! A hnusák Zdeněk. :D
  • Klára Cibulková je nejlepší na světě chťela bych aby byla moje maminka.
    A můžu se zeptat jestli někdo neví kde bydlí ?
  • ahoj chtěla bych podpis od Kláry nevíte někdo jak ho dostanu musím se někam registrovat?
  • Klára Cibulková je prosťe nej nej nej nej nej nej nej nej nej nejlepší na svěťe
  • Chtěla bych mit Kláru cibulkovou za mámu je hezká a určité hodna
    • Já Taky
    • Já taky je nejlepší na svěťe
  • Klára Cibulková je nejlepší ze všech na světě
  • Danielo a další
    ona nemůže za to co hraje v seriálu... To je scénář tak to pochopte..
    Ale vy jste určitě dokonalé princezny že?
    Klárka je moc milá a podle mě je i sympatická... Tak toho nechce vy taky nejte dokonalé
  • Přesně já kdybych byla na Gábininým místě tak bych jí to pořádně natřela vrazila bych jí do dršky že by se sotva vzpamatovala *10*
    • Ty seš blbá hlavně že paní madam Daniela je nejlepší že
  • Jste dobrá herečka.
  • namyšlená, zakomplexovaná nula, která se umí maximálně uchytit tak v béčkovém seriálu. Škoda jen, že jí Sandra Nováková nedala pořádnou do držky na vrácenou.
    • Elena si hrozná
    • Seš úplně to samo jako Daniela ste obě dvě ty aji Daniela namyšlený a blbí



      Klára Cibulková je nejlepší !
    • Ona za to nemůže!!
      • Vy krávy proč hodnotíte Kláru v pořadu,když to je jen jako vy víte jak je v realitě?Ne tak držte huby.
        • Nechci toho !!!...
    • působí na mě stejně tak. nikdy předtím jsem ji neviděla hrát - až najednou v seriálu, aby nám zde předvádí herecké umění? udělala by mi radost, kdyby z tama vypadla. ta namyšlené gesta nemusím (on typický lev je vůbec chodicí mindrák, potřebuje chválit a obdivovat, i když není chválit co a má nulové charisma). Neplatí to paušálně, ale tahle kreatura asi pobrala více toho negativního. Jinak Nováková nemá zapotřebí být stejná kráva, proto jí do držky nedala. Na to už musí být nátura, takové Babetě by to asi do scénaře nedali.
      • Hlavně že ty jsi největší herečka.Pochop že ona za to nemůže.Má to nařízení od scénáristů.
    • Hlavně že jí znáš osobně, hlavně že víš jaká doopravdy je, že? Odsoudit lidi je jednoduchý, ale neni to vždy správný. A navíc je to jen její herecká role a tím pádem je to jen seriál, který má k realitě pořádně daleko. A já když bych tuteď napsala to co ty o Kláře, tak se taky ohradíš:) a tím pádem není vždy dobrý někoho odsoudit aniž bys ho znala, nemyslím to vůbec zle i když by šlo o koho koli, jen ti tím chci říct, aby ses v tomhle směru nad sebou zamyslela může ti to uškodit;) Hezký den
    • ty se mi líbíš like pro tebe *1*
      • Nechsi toho !!!...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit