Přejít na výpis diskuzí

Klára Issová

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo ta Marta je protivná.
  • Z mého pohledu velmi sympatická a milá. O jako herečka je příjemná.
    Prostě přirozeně pěkná ženská
  • Mimořádně krásná a sympatická herečka naprostý opak je ta jeji sestřenice...
  • Teda k narozeninám
  • Všechno nejlepší k svátku.
  • Klára je naše nejkrásnější herečka. A také jedna z nejlepších. Moc ji obdivuji.

    Jirka K., Vysoké Mýto
  • kirushka97
    Koho hrála v Narnii????????????
  • Klarko, preji ti vse nej, nej, k tvym narozeninam hlavne hodne zdravicka a stesticka, jsi moc uzasna herecka i zenska, moc rad bych ti napsal na e-mail, jestli to nekdy bude mozne "honza1375seznam.cz" jsi uzasna a budu moc rad za odpoved, Honza
  • překrásná Madona jako od Raffaela
  • narozeniny

    Milá Kláro
    Všechno nejlepší k narozeninám
    přání hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4*
  • půvabná

    Je to půvabná a dobrá herečka, asi nejvíc se mi líbila v Operaci Silver A. Mám ji moc ráda.
  • Už od pohledu strašně nesymptická

    jo třeba tady je važně přenadhernaa *9* *9* *1* *1* -- http://foto.osobnosti.cz/klara-issova-155421... no jako nwm tady všichni pišete jak je "nejkrasnějši" a "umi nejlip hrat",ma "přenadhernA kukadla"...samozdřejmě je to věc názoru,ale mě přide že ma vždycky vyraz jak by ji pravě přivezli z koncentráku či co...jo jako ocenuju,že neni "vylepšená" jako spusta celebrit-i když by jí to asi prospělo....je takova "docela"...je "docela" hezká ,"docela dobra herečka ale už od pohledu strašně nesympaticka...ale jak řikam věc nazoru...nicmeně hodně štěstí kláro *5*
  • Re: Re: Re:

    NO TA JE *15*
  • Re: Re:

    Jo, třebas Marketa janska. *9*
  • Re:

    co kecas...je nadherna...podivej se na jine obludy , co se vydavaji za cesky
  • Re:

    klára je naše nejkrásnější herečka má překrásný kukadla a celá je moc krásná a umí dost dobře hrát *4* *1* *3*
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • PRIJEMNA HERECKA

    MOC FAJN KOCKA,KTERY FANDIM.MA PEKNY OCI A NEJEN TO.... *14*
  • je moje oblíbená televizní herečka

    Od základní školy jsem se dívala na Když se slunci nedaří (hrála tam Markétu Šnajberkovou), pak ve škole na film Kytice a je to fajn vidět nějakou známou oblíbenou tvář, na ní jsem si už (v těch seriálech, filmech, v tv) zvykla. Na zámku Olga, služebná. Myslím, že se na ni ta role P. Marie hodí *13*
  • No, nevím jaká je, ale včera jsem viděl ten Grandhotel, ve kterém byla jako vždy okouzlující. S tím vystavovaním bych to tak neviděl...patří to k té práci...no, má něco do sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit