Přejít na výpis diskuzí

Klára Jandová

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vysvětlení

    Rád bych řadové uživatele tohoto fóra, resp. admina stránek upozornil na to, že různě po netu běhá jeden anonymní psychopat, který pod mým jménem (je na mé maličkosti bohužel závislý) a mailem uráží druhé, pomlouvá, lže a tropí zhovadilosti. Prosím, ignorujte jej... Je to nemocný jedinec! Skutečný R. Janouch
    • Já jsem skutečný R. Janouch. Prosím ty dva předešlé diskutující, aby se za mě nevydávali. Vím kdo jste a jak se jmenuje. Jinak budu muset zahájit příslušné právní kroky.

      skutečný R. Janouch *16*
  • Pro Klárku

    Milá Klárko hraješ Výborně !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Prd do ksichtu

    Kláro stav se někdy u mne a prdni mi do ksichtu. Mám to rád.
  • \"Pěkně děkuji!\"

    Barunooooooo!!! Co si to dovoluješ kritizovat mé (snad trochu) dobré výkony!Já tuto roli miluji,tak mi ji nezošklivuj.Klááárinka.
  • Kláro.Zítra natačíme nové díly pout. Jitka a Katka Bártů
  • klára je skvělá herečka a v poutech jí to sekne
  • Klárka

    Klára je nejen moc krásná, ale je to i skvělá herečka.Doporučuji všem, kdo si myslí, že to tak není, aby neseděli doma, a raději navštívili nějaké její divadelní představení.Patří k těm hercům, co mají nejdelší aplaus a věřte, že po právu zasloužený !!! Jinak v Rodinných poutech hraje naivní Evičku ohromně a navíc jí to s Tomášem Krejčířem vážně strašně moc sluší :-)
  • Hele radší zavři hubu, protože ty bys to taky líp nezahrála. Tak se sklidni!
  • Slečna Jandová má ten najsexi ukludnujuci hlas aky som kedy pocul. Kiez by mi mohla citat kazdy vecer pred spanim rozpravky
  • To Bara

    To bys koukala, jak je i mokra.:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit