Přejít na výpis diskuzí

Klára Kolomazníková

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.SKUPINA HOLKI A JEJICH PÍSNIČKY SE MI LÍBILI.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A ÚSPĚCHY VE ZPÍVÁNÍ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
  • skvělá holčina

    Klárka je prostě super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!! *3* *5* *4*
  • Hodně štěstí!!!

    Všechno nejlepší,hodně štěstí zdraví,lásky a úspěchů v životě!!!!!! *3* *3* *3* *3* *14* *4*
    • Re: Hodně štěstí!!!

      taky ti přeji vše nej...
  • Pro všechny fandy

    Umí fakt moc hezky zpívat a je moc pěkná...sice ji neznám osobně,ale myslím si,že je to hodná holka..z těch fotek a vystupování v televizi je vidět,že je to hodně sympatickej a hodnej človíček... *4*
  • Ahoj Kláro.Je mi 9 let a moc tě obdívuju protože máš hezký hlas a jsem tvoje velká fanynka. ČAU Adél. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1*
  • skupina je super

    I když jsem o něco starší než lecjaká patnácka,tato skupina se mi pořád moc líbí a poslech jejich písní mne vždy dokáže hodit do klidu.Škoda ,že už se rozpadly. *9* *15*
    • Re: skupina je super

      ahojLucko to neva že jsi starší já taky a Klárka mě vždy hezky uvítá jí je jedno jestly ti je jeden rok nebo sto moc si váží všech fanušků Vl´ˇda
    • Re: skupina je super

      Dobrý den Lucko Prosím Vás skupina Holki se sice rozpadla ale Klárka Kolomazníková zpívá dal má dvě alba které jsou supr Sama a Toužím na rok 2008 připravuje svoje třetí album tak Holki žijou dál ikyž zpívá už jen jedna Vláďa
  • ahojky

    klara ma fakt bezva pisnicky *4*
  • Soutěžte!!!

    Ahoj všichni,kdo máte rádi Kláru Kolomazníkovou.Mám pro vás návrh.Nechcete si zasoutěžit o super ceny?Pokud ano,určitě se koukněte na www.klara-kolomaznikova.blog.cz pro více informací!!Díky *4*
  • Klárka 17.2.Tuhoměřice

    Ahoj milí fanušci Klárky 17.2.2008 jsem se učastnildětského karnevalu v Tuchoměřicích *3* vystupila tam naše oblíbená Klárka. Klárka mezi dětmi a ještě v maskách fakt moc hezký. Překvapilo mě jak masky byly pěkné i to dokládá to ,že už nejsme obyčejný stát v Evropě jsme supr nafotil jsem tam asi 28. fotek takže kdo bude mít zájem tak můžu poslat pokud máte taky nějakýtak můžete poslat Vlada-k@centrrum.cz jinak hezké Velikonoce vijímečně z tábora přeje Vláďa
  • Vše nejlepší

    Ještě jednou,všě nejlepší k svátku *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit