Přejít na výpis diskuzí

Klára Sedláčková

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • elina

    Klárka je SKVĚLÁ!!!

    Klárka se mi moooooc líbí v Oněginovi jako učitlka Klepáčová,v Soudných sestrách jako Magráta a taky v Jak jsem se ztratil ,kde sice hraje i Madla Zimová,ale Klárka se mi tam líbí víc *4*
  • myška a liška

    Ahoj!
    Vy(ty) máte (máš) ráda divadlo v Dlouhé?Pokud k tomuto divadlu máte určitý vztah, tak by sme si mohli spoustu věcí vyprávět.Docela ráda bych se s někým bavila o tomto divadle.Byla bych ráda kdybyste se mi ozvala na e-mail.Docela ráda bych Vás poznala.Z vašich Příspěvků je vidět, že Vám toto divadlo není lhostejné(nebo alespon já to tak vidím).
    Prostě by mě jen zajímal Váš názor na různé věci.Pokud budete mít zájem, můžete se ozvat.
    Lucka Sovaříková
  • Klárka

    Klárka je hrozně milá a hodná.Já jí mám strašně ráda.Je to jedna z nejúžasnějších hereček Divadla v Dlouhé. *4*
    • Re: Klárka

      PROTEST!!!!!
      Nejlepší, nejmilejší, nejhodnější..... Jsou Madla Zimová a Čenda Koliáš!!!!! *14* *14* *8* *4*
  • PROTEST

    Más pravdu.
  • olse13

    Přání

    Všechno nejlepší k dnešnímu svátku Klárko!
    Přeje Olga
  • klara je dobra herecka mam ji rad je moc mila v ordinaci v roli kvety ji to moc slusi
  • V Všechny moje lásky hraje vážně skvěle mladou Marii Svobodou :) a ve Violettě skvěle dabuje Naty!Oba dva seriály sleduji a musim říct,že je boží :D
    • Jak to je darovat naty proto ze pošleme skvělý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit