Přejít na výpis diskuzí

Klára Zaňková

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vítězka

    Ahoj Klárko.Včera jsem nevycházel z údivu.Nejlepší zpěvačka a vypadne.Osvaldová si nevidí na špičku nosu,ztratila soudnost.Asi ti závidí hlas,mládí a krásu.Nenech se otrávit,celá rodina ti fandíme.Hlasování asi ovlivńují holky,které se spíš zblázní do kluka jako svého idola,než do holky,která skutečně něco umí.
  • ach jo...

    ach jo, to me mrzi, ze klara vypadla... byla supr! http://o3.volny.cz/special/~volny/IDC/43361/
  • Nejlepší hlas.

    Asi ti bylo do breku,ale nic si z toho nedělej. Budeš mít alespoň víc času na studium.Máš velmi kvalitní a příjemný hlas, který nezapadne v davu.(Ten Gáby je nepříjemný a tuctový.)Máš na to, abys byla vynikající zpěvačka,ale hlavně nepodlehni hvězdným manýrům.
  • zprávička

    klarko ti to uhčitě vyhraješ vubec nespíváš falešně jak to říka porota poslala jsem ti 200 hlasů ahoj drž se ... pá pá pá pá
  • dopis

    Ahoj Kláro,jseš nejlepší na světě!!!! A ty to dokážeš Kláro a to myslím smrtelně vážně!!!!Budu ti posílat hlasy!!!!Napiš mi na Anna.Zimolova@seznam.cz Anna Zimolová
  • Klárko držím ti palečky i když vypadneš budeš moje jednička pořád
  • jsi supr

    Klaruš,jsi prostě nejlepší a porota se může jít vycpat,vůbec nerozuměj tomu co ti říkaj,takže se na ně vy......Papa...a koukej jim to natřít!!!!!!!!!!
  • suprstar

    ahoj Kláro moc ti fandím a myslím že nespíváš nejlíp ale ani nejhůř a taky si myslím že skončíš 3 prosím odepiš na můj mail
  • Achooj držím ti moc palečků, jak já tak i taťka!!!Všem to tam pořádně nandej!!a ukaž jin kdo na to má!!!páčko kamila(od leoše)
  • Je to fajn

    Je to fajn tě poslouchat i když už dávno nejsem tvoje věková hranice. Vloni jsem fandil Veronice. Bohužel. Letos doufám, že to dopadne tobě. Zajímal by mě váš duet se sestrou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit