Přejít na výpis diskuzí

Klaudius Kryšpín

OSOBNOST 17.12.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Klaudo!

    Ahoj Klaudo! Pamatuješ si ještě na mě? Kamarádili jsme se spolu na gymplu. A taky jsme spolu chvíli hráli u Tebe doma... a s bráchou Richardem... Jestli chceš, ozvi se mi. Žiju s rodinou v Belgii a kdybys chtěl někdy přijet, jsi vítán!
    • Také pamatuji Klaudu. Skvělý bubeník i kamarád. Pamatuji jak jsme chodili na demostrace..
  • Bezva workshop

    Ahoj Klaudo,
    Včerejší Tvůj bubenický workshop v Brně byl jedinečný. Budeš podobnou akci zase někdy
    opakovat? Jo, v bubenické brandži je stále se čemu učit.
    S pozdravem Honza Z.
    • klaudiuskryspin

      Re: Bezva workshop

      Budu jeste 15.5. v Music Data ve Velkem Mezirici.......to je asi tak nejbliz. Zatim ahoj. Zdravi klauda *5*
    • Re: Bezva workshop

      nechcu rypat ale 26. 2. 09 byl seminar v opave !!! leda by za den stihal dva !!!!!!!
      • Re: Re: Bezva workshop

        a jinak to byla fakt hlina klaudo !!!!! skoda ze jsi musel v osum skoncit !!!!!!!!! tak skvely triskani se da poslouchat hooooooodne dlouho !!!!!!!!!!!!
  • Poutník Fest 2010

    v Pelhřimově na Poutník Festu v sobotu 22.5.2010 jsem viděl hrát AB Band + Klaudiuse a musím uznat , že jsou to opravdu profíci. Potom si šel můj 11 letý syn za Klaudou pro paličku , bohužel ji nedostal ale ochotně se s ním vyfotil a dostal podepsaný plakát. Těším se na 11.6. na vystoupení PV II na Rekordech v Pelhřimově. Klaudo Díky...
  • ahoj klaudo,
    ctěl bych ti pomoc s tou bolestí v zádech,
    jestli máš zájem, tak zavolej na 702162165.
  • klaudiuskryspin

    Ahoj vsem

    Tak moc diky vsem za prizen..........jo ty seminare mne moc bavej. Cau Honzo, to vis ze si te pamatuju, napisu ti maila. Chystame se s PVII do Bruselu, v cervnu......tak se mozna uvidime *3*
  • SuperKlaudius

    Včera jsem byl ve Výravě na AB Bandu a poprvé jsem viděl na "živo" Klaudiuse Kryšpína... Myslím, že patří k nejlepším bubeníkům na světe (a ne jenom u nás). Fakt super, je to borec *3* !!!
  • angelika.

    Super bubeník

    Myslela jsem si,že žádnej bubeník se nevyrovná Lukášovi Pavlíkovi,ale Klauda mě 2.10. ve Spáleným poříčí fakt "dostal".Byl úžasnej,no a nejvíc jsem si určitě užila Deratizéra.Jen tak dál,bylo to vážně skvělý!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit