Přejít na výpis diskuzí

Klement Gottwald

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kazdy clovek nech si pozameta pred svjim prahomm a potomm nech sa zamysli co hovori,aby sa v buducnosti sam pred sebou nehanbil *4*
  • Dobrý den paní Švorcová
    • *odpověď pro Josefínu*
  • všech komunistů král.a největší sr*čka
    • zakladatel komoušů
  • TAK takto pisou ti velci pravdolaskari zivotopisy svych nepratel ???!!!Opravdu,v CEM se lisi tato "demokracie" od minule ery?????? *7* *7* *9* HLAVNE, ze nejsou jako ONI,!!!!
  • Gottwald byl komunistický vrah.Odmítl žádosti o milost ze západu pro Miladu Horákovou.Když umřel Gottwald bylo mi 11 let a zpívala se píseň Lenin Stalin, Gottwald včele a my s nimi hej do hrobu vesele
  • Gottwald? No skvělý člověk. Co jsem se bavil s pamětníky, nedají na něj dopustit.
    No přečtěte si první parl. projev, stále aktuální
  • Soudruh Gottwald

    Soudruh Gottwald byl jen další stvůra na poli komunismu. Tito rudí vrazi v čele se Stalinem mají na svědomí víc mrtvých, zubožených, zmrzačených, okradených a jinak zmařených nebo zpackaných životů než kdokoliv jiný.
    Jestli chce někdo argumentovat tím že si za komančů koupil víc rohlíků ze svého "platu" který čítal pár stovek Kčs je naprostý ubožák a nepatří do civilizované společnosti.
    • Pane Adolfeco měl dělat? Nemohl dělat nic.V té době existovalo trest smrti. A Gottwald se stal prezident v blbou dobu.
    • 6 komunistický buzerantům se tvůj príspěvel nelíbí
  • Stalin

    Kdyby nebyl Stalin tak ani není Gottwald prezident!! Ten mu dával rozkazy to zavinil Stalin, že Gottwald byl takové hovado!! *3* *4*
  • ANTI

    bbb (a všichni příznivci) ty seš normalní pojebanej komanč, psát takový sračky o takovým monstru jako bylo tohle hovado je na pováženou...
  • Gottwald

    Díky takové zrůdě jako byl Gottwald jsem do dnes v takovém srabu,protože pohrobci této kreatury sedí v parlamentu do dnes.Pokud se tento národ vevzpamatu je tak tyto zrůdy budou vládnout znovu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit